Balo4141 kullanıcısının son içeriği

1. Balo4141

Yardım Hesap Doğrulama

Gerekli addonlar sunucuda var ama bu hataları alıyorum nasıl düzeltebilirim ?
  2. Balo4141

Yardım Silkspawners domuz spawneri sorunu

farklı sunucuda sıkıntısız çalışıyor essentials kullanıyorum
  3. Balo4141

Hiçbir türlü olmuyor ve silkspawner'in son sürümünü kullanıyorum daha güncelini nasıl bulucaz ?
  4. Balo4141

# See documentation at https://dev.bukkit.org/projects/silkspawners/pages/configuration # Should the plugin automatically update if an update is available? autoUpdater: true # Should a permission be required when a spawner explodes by TNT to achieve a drop permissionExplode: false # Should...
  5. Balo4141

Yerleştirilen bütün spawnerler domuz spawnere dönüşüyor nasıl düzeltebilirim ?
  6. Balo4141

Yardım ULimits perm sorunu

hayır değilim
  7. Balo4141

Evet onlarda doğru
  8. Balo4141

demedim olmadı :/
  9. Balo4141

PermissionEx te skylord bu şekilde Skylord: options: suffix: '&e&lSkyLord' permissions: - chatcolor.lightgreen - essentials.workbench - essentials.hat - petblocks.selection.simpleblockcostumes.all - ULimits.limit.Skylord - tag.skylord -...
  10. Balo4141

Yardım Komut engelleme

skriptleride kontrol ettim oradada bir şey yok
  11. Balo4141

Yardım Komut engelleme

Skript veya plugin istemedim burda komutları engelleyen bir plugin var sanırım neredeyse bütün komutları engelliyor op olduğum halde
  12. Balo4141

Yardım Komut engelleme

Komutları engelleyen herhangi bir plugin varmı burda ? Varsa bulamadım yardımcı olurmusunuz