cooleyhopper kullanıcısının son içeriği

1. cooleyhopper

Turnuva Counter Strike: Global Offensive Turnuvası

Yetersiz katılım nedeniyle turnuva modu ve ödüller değiştirilmiştir. Yeni oyun modu ve şartlar duyurulacaktır.
  2. cooleyhopper

Turnuva Counter Strike: Global Offensive Turnuvası

Ödüllü Counter Strike:Global Offensive Turnuvası Herkese merhaba arkadaşlar! Yaz tatilinin keyfini sürdüğümüz şu günlerde keyfinize keyif katacak bir turnuva ile sizlerleyiz.Bildiğiniz üzere Gamer olarak okul dönemlerinde, yaz aylarında ve çeşitli bayramlarda özel etkinlikler yapıyoruz...
  3. cooleyhopper

RainbowSixSiege Türkiye discord sunucusu :)))

Şu oyuna bir türlü vakit ayıramadım. Bir ara öğret bana Doğaç kardeşim. Başarılar.
  4. cooleyhopper

Bom Oyunu ( Unvan Hediyeli)

“Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.” Mustafa Kemal Atatürk
  5. cooleyhopper

Forumdaki Hareketlilik

Devir değişiyor. Gündelik hayattaki en basit aktivitelerimizden insanlığı ilgilendiren büyük olaylara kadar her şeyde değişim yaşanıyor. Bu forum da bu değişimden "ister istemez" etkileniyor. Eski yıllardaki yoğunluk olmayabilir, o zamanlarda var olan kitle şu an var olandan farklı olabilir...
  6. cooleyhopper

Les gooo
  7. cooleyhopper

Durmak yok devam devam devam
  8. cooleyhopper

Kural basit: 5 ve beşin katlarında (10-15-20 vb.) sayıları söylemek yerine BOM diyeceğiz. Oyun 123'e ulaşana kadar devam edecek ve oyuna katılan her üyeye "Bomberman" unvanı verilecek. Ayrıca mesajımıza, sayımızı temsil eden bir görsel eklemeyi de unutmayın. Başlıyorum: 1
  9. cooleyhopper

2017 Yılında Sizin İçin En Güzel An Ne Oldu ?

Genellikle kötü geçen bir yıl olmasına rağmen birkaç ay önce banka hesabım 6 basamaklı sayılara ulaştı. Bayağı mutluluk verici bir olay benim için. :aşık::aşık: (Ufak bir not: Yıllardır okula ek olarak çalışıp kendi paramı kazanmaktayım.)
  10. cooleyhopper

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

Hihihi, ben ben ben
  11. cooleyhopper

Hayat nasıl gidiyor?

Şu sınav geçsin rahatım, şu ödevi bitireyim rahatım, mesai bitsin rahatım, hafta sonu gelsin rahatım diye diye hayatı geçiriyoruz. Fark etmesek de sürekli bir koşuşturma halindeyiz. Bazılarımız bu koşuşturma içinde kendini kaybetmiş sürükleniyor, bazılarımız da dayanamayıp hayatı boş vermiş...
  12. cooleyhopper

Sen yetkili bir abi misin?

Sen yetkili bir abi misin?
  13. cooleyhopper

Hayırlı olsun dostum :bayrak:

Hayırlı olsun dostum :bayrak:
  14. cooleyhopper

Monster

2,5 yıl önce Monster Abra A5 almıştım. Uzun bir süre sorunsuz kullandım fakat bir gün şarj olmamaya başladı. Servise götürdüm, şarj soketi değişim işlemi yapıldı ve kullanıcı hatası denilerek 90 ₺ gibi bir ücret çıkarıldı. Cihazı servise bıraktım, 3 gün serviste kaldı. Almaya gittiğimde...
  15. cooleyhopper

Senin Favori Üyen Kim?

@AdexTR favorimdir fakat unutulmaz olan @Crowley07 'dir.