Barisoncu kullanıcısının son içeriği

1. Barisoncu

mc.TitanCraftNetwork.com | Emek Skyblock-OP SKYBLOCK| Uçuş kağıdı | VIP ÇEKILIŞLERI | Sınırsız Eğlence | TitanCraft Ailesi

Sıfırlanıp yeni özellikler getirmişsiniz Açıkçası özellikler çok iyi hard skyblocka uyumlu ve serverde görevler bile zor hakkını vermişsiniz başarılar
  2. Barisoncu

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Görsel spoylerı içerisinde küfür bulunmaktadır. 4-5 kişi toplanıp Sunuculara gelip böyle reklam yapıyorsunuz
  3. Barisoncu

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Sunucuyu emek diye tanıtmışsın kırıktaş kasılarak zengin olunuyor farm yapmana gerek bile kalmıyor sadece sunucuda dikkatimi çeken 1 dakikalık fly kağıtı oldu onun dışında bir özellik göremedim forum konusuna güzel yorum yapanlara sunucuda karşılık olarak hediye falan veriyorlar sanırsam Birde...
  4. Barisoncu

MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

2015 yılındaki ada duruyor silinmemiş :) skyblock 2 nin açılmasını bekliyorum :)
  5. Barisoncu

| Sihirli Yumurta Skripti | Ayarladığınız şans'a göre eşya versin! |

ilk skript in ise başarılı olmuş daha iyi yerlere gelmen dileğiyle
  6. Barisoncu

mc.TitanCraftNetwork.com | Emek Skyblock-OP SKYBLOCK| Uçuş kağıdı | VIP ÇEKILIŞLERI | Sınırsız Eğlence | TitanCraft Ailesi

Sunucu günden güne gelişiyor 1.5 aydır oynuyorum 3-4 özellik daha geldi, sunucu sahibi tek başına yönetiyor sunucuyu serverde para yatırmadan bile spawner olunabiliyor çoğu server paytowin ama bu sunucuda oyunculara değer veriliyor!
  7. Barisoncu

PARSED Zor Skyblock Sunucusu | Kapatıldı

Konu tasarımı ve serverin özelliklerini çok beğendim Başarılar.
  8. Barisoncu

oyna.BrickNW.com | Hard Skyblock | Sıfırlandık | /is top 1.'sine Battlefield 1 hediye! | +50 | Aktif!

1 Yıl Minecraft'a ara verdim geri geldim mustafacım sunucu açmış tam gireceğim sunucu bakımda :( şansızlık
  9. Barisoncu

mc.ChickenMC.com | İlk 200 Kişiye Hediye | PROFIL | TAG | ÖDÜLLER | 1V1 | DAVIK

Sununcu, konu düzeni, Plugin, map herşeye emek verilmiş sunucuya girince ben bunu gördüm Beta'dan çıkınca dahada güzel olacak...
  10. Barisoncu

[Craftminer|>2SENELİK SkyBlock /fly SERBEST! SkyStone-Pazar-Boss!#play.craftminer.net#İP DEĞİŞTİ!

Kanıtınız varmı küfür ettiğime dair? Güncell+++++++
  11. Barisoncu

[Craftminer|>2SENELİK SkyBlock /fly SERBEST! SkyStone-Pazar-Boss!#play.craftminer.net#İP DEĞİŞTİ!

Hardcore Skyblock'ta açıldı Herkesi bekleriz... play.craftminermc.com Güncel +++ güncel+++ Güncel+++ güncel+++ güncel++++++ güncel+++++++ Güncel+++
  12. Barisoncu

HardSkyblock İçin Tecrübeli | Mod | Rehber | Alımları

@SönmezBaba Mikrafonun olmadığı için alamıyoruz. :( Alırsan birdaha şansını deneyebilirsin :) @xHalter Önceden server açıp deneyimlerinin olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle sizi Rehber olarak almak istiyorum. @ByTechTR Malesef alınmadınız birde utanmadan açgözlülük yapıyorsun @ByWatchar ile gelip...
  13. Barisoncu

HardSkyblock İçin Tecrübeli | Mod | Rehber | Alımları

Yeni Açılan HardSkyblock sunucumuza Tecrübeli MOD / REHBER alıyoruz. Skyblock'ta Oyunculara Yardım edebilecek, yapılması gereken sistemleri bilmesi yeterli olucaktır. Adınız ve Soyadınız: Yaşınız: Skype (Şart): Mikrafonunuz varmı? Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz...
  14. Barisoncu

<OP SKYBLOCK> PLAY.ELSECRAFT.COM - Ücretsiz /fly ve adakit

Sunucularda reklam yaparak gelişemessiniz.