BatoDAYI kullanıcısının son içeriği

1. BatoDAYI

[1.8.] TatarCraft | Coin | Kasalar | Takas | Kafa Düşürme| Forumda Yorumlarınızı Bekliyorum | AKTİF IP: TatarCraft.Keyubu.Com

Serverde Oynadım en son Rütbeye geldim kaç bin claim harcadım nerdeyse 15k claim harcadım balkaba tarlası yapdım bakdım 5 6gün sonra sv kapandı Buda emek Deilse .
  2. BatoDAYI

Diriliş Network | +73 REKOR! | Ultra OP Skyblock | Rütbe Sistemi | Item Spawnerler | Sanal Market | Para Kasası | DirilisNetwork.Batihost.net

CraftStrest Bizim Plugini Kullanıyor Farkındamısın bilm iyorum ama Tüm maplar Bizim ekipe Ait . Ve Serveriniz +15 görmiyordu :D çatlayin !
  3. BatoDAYI

Diriliş Network | +73 REKOR! | Ultra OP Skyblock | Rütbe Sistemi | Item Spawnerler | Sanal Market | Para Kasası | DirilisNetwork.Batihost.net

Oynuyorum evet 1haftadır kapalı 2 ay oynadım Serverde Vip Fiyatları veya Herseyı uygun maplar Çalıntı Dİyen Hele Discord Eklesin batuhan#2540
  4. BatoDAYI

Sunucu Güzel Başarılar Zaten Oynuyorumda . hiçbir şey Çalıntı Değildir Kıskanan Çok Eralde !