Batuhnaydn kullanıcısının son içeriği

1. B

EvonSurvival | 1.8.x |Kasalar | KöylüTakas | Rütbe | IP: Evonsurvival.batihost.net Yakında Sizlerle 2015/2019 +41 (Minez server)

Cumartesi Akşam olsa açılış benim için daha iyi olabilirdi ama gene de akşam gelip serverınıza bakıcam.
  2. B

KanunNW | 1.8x | Adalet Mülkün Temelidir. | ÖnTanıtım <<< |

En hızlı sürede açılmasını diliyorum...
  3. B

FearLifeNW - / FL-Coin & T-Coin - Kasalar - Görevler & Maden Görevleri - Rütbeler - Etkinlikler ve daha fazlası!

oyna.fearlifenw.biz | HAKKIMIZDA Bizler,üç arkadaş olarak sunucu kurma macerasına atılmış birer oyuncuyuz.İlk başlarda epey zorlanarak atıldığımız bu macerada değişik bir survival hissiyatı vermek için ilginç şeyler düşünmeye çalıştık.Aklımıza birçok fikir geldi,nitekim eklediklerimiz de...
  4. B

EndyCraft Survival 1.8 - 1.13 Özel Sans Oyunları - Dükkan Sistemi - Orman End Nether herkeze açık

Server güzel buildler efsane online sayısı artsın mükemmel bir server olacagına inanıyorum...
  5. B

Timurcraft.batihost.net ( 27 Kasım 18.00 Da Acılış Var ) Survival Sunucu 1.8.8 TİMUR CRAFT YENI NESIL

Serverda kurucu -2500 kordinatlarda yaptıgımız eve vipleri çekiyor ve bizi öldürtüyor.Sonra biz sövünce ban yiyoruz... Emekleriniz boşa gitmesin!! Oynamayın!!!!!!!!