bayoreo'in en iyi cevapları

1. bayoreo

Yardım Yardım Edin Minecraft Açılmıyorrr

Ekran kartı sürücülerini indirmeyi dene
  2. bayoreo

Yardım Authme 1.15.2 sürüm icin var mı ?

Merhaba orjinal AuthMe nin gelişmesi durdurulduğu için maalesef ki 1.15.2 sürumü yok. Ancak başka bir kullanici tarafindan yapilan AuthMeReloaded kullanabilirsiniz. Bu devami gibi bir şey. Buradan indirebilirsiniz: https://dev.bukkit.org/projects/authme-reloaded bu makalede yapimcinin verdiği...
  3. bayoreo

Yardım Fortnite %100 cpu kullanımı

Ben bu işlerden çok anlamam ancak ortada bir darboğaz olduğu belli. Cpu kullaniminiz uçarken ekran karti %40 %50 lerde takiliyor. Her oyunda böyle oluyor mu yoksa bu sadece fortniteda mi başiniza geldi
  4. bayoreo

Yardım Minecon Cape Ve Optifine Cape

2014 yılında ortaya çıkmış bir muhabbet bir resmi açıklama yok ancak ben hala capei olanları görüyorum. Yani kaldırılmadı ve kaldırılmayacağını düşünüyorum
  5. bayoreo

Yardım Pubg mobile Ban

Benim bildiğim jailbreak, root gibi olaylar android ve iosun verdiği sınırları kaldırıyor ve kullanıcıların özgürce hareket etmesini sağlıyor. 3.Parti yazılım olarak geçtiği için ban yemişsin.
  6. bayoreo

Yardım Ps4 multiplayer mc oynamak

Eğer Playstation Plus aboneliğiniz varsa arkadaşlarınızla online bir şekilde oynayabilirsiniz.
  7. bayoreo

Yardım Minecraft Hata

Merhaba. Aldığınız hata için aşağıdaki çözümleri uygulamayı deneyebilir misiniz? Java'nızı son sürüme güncellemeyi deneyin. Ekran kartı driverlarınızı güncelleyin. Diğer driverlarınızı güncelleyin. Oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyin. Java'nızı silipyeniden yüklemeyi deneyin
  8. bayoreo

Yardım Minecraft Plugins

gamerule announceAdvancements false Komudunu kullanarak başarım kazanınca bildirim gelmesini kapatabilirsiniz. Eğer isterseniz server.properties dosyasından announce-player-achievements ayarını false yapabilirsiniz.
  9. bayoreo

Yardım Minecraft Ses Gelmiyor

Mipmap ayarını 4 ya da 0 yapın eğer olmazsa F3+T kombinasyonuyla kaynak paketlerini yeniden yüklemeyi deneyin
  10. bayoreo

Yardım Minecraft'ta Belirli Bir Mob Nasıl Kapatılır ?

Merhaba. /tp @e[type=İstemediğinizMobunAdı] - -500 - Bu kodu repeat komut bloklarına yapışıtırın. Zombi dışındaki tüm mobların spawnlanmasını istemiyorsanız tek tek aynı kodu farklı repeat komut bloklarına yazmalısınız. Umarım işinize yarar.