BayProBow kullanıcısının son içeriği

1. BayProBow

KasabaNetwork | Geliştirici - Developer |

Ad: Emirhan Soyad: İnal Yaş: 18 Tecrübe: 9 Yıllık Minecraft, 4 Yıllık Sunucu Tecrübesi Discord: Emirhan Ragelyna {18}#9892 Minecraft Kullanıcı Adı: Ragelyna Daha öncede seninle birlikte çalışmıştık belki beni hatırlarsın. O zamanki oyun ismim EmirReaxe idi.
  2. BayProBow

LawsNetwork | Personel Alımı

İsmin : Emirhan Yaşın : 18 Discord Adresin :Emirhan Ragelyna {18}#9892 Minecraft'a başlama yılın : 2010 Neden sen ? : Plugin konusunda kendimi biraz daha geliştirerek plugin yazmaya çalışmak istiyorum. Plugin Bilgin : UTF-8 Destekleyen tüm plugin türleri. Saygın : Çevreme ve diğer insanlara...
  3. BayProBow

SansorCraft | 19GB Ram | Hub Sunucu | Play.SansorCraft.Org - Alımlar Forumdandır!

Ad| Emirhan Yaş| 18 Yetki| Moderatör = ( PSModeratör ) Discord| Emirhan Ragelyna {18}#9892 Aktiflik| Hafta İçi akşam 7 den sonra 12 ye kadar. Hafta Sonları tüm gün. Hangi komutları biliyorsun?| Kullanılan pluginlere ve sistemlere göre değişir. Temel tüm pluginlerin kullanımını(komutlarını...
  4. BayProBow

Crash [ErHub] ekibini arıyor

İsim: Emirhan Yaş: 17 Discord: Emirhan * Ragelyna#9892 Olmak istediği yetki: Admin
  5. BayProBow

||☾ScreenCraft☽|| |!Asistanını ve Rehberini Arıyor!| |.İlgileneler Tıklasın.|

ASISTAN AD: Emirhan SOYAD: İ*** TAŞ: 17 OYUN ISMIM: EmirReaxe TECRUBEM: 7 Yıllık AKTIFLIK SUREM: 5-6 OYNADIĞIM OYUNLAR: CS:GO, ETS 2, Insurgency. SKYPE: Kullanmıyorum. DISCORD: Mesaj atarsanız özelden söyleyebilirim. SAYGI: Yeterince saygılı olduğumu düşünüyorum. BELIRTMEK ISTEDIGINIZ DURUM...
  6. BayProBow

Minecraft Server Alım Var SCTR

Yaşım 17. Admin olmak istiyorum. İngilizcem üst düzey seviyededir. Bu arada discord linkinizin süresi dolmuş.
  7. BayProBow

Pluginer Alımı

Adınız: Emirhan Soyadınız: İ*** Yaşınız: 17 Skype adresiniz: Skype'ım yok. Discord kullanıyorum. Özelden yazarsanız atarım. Mikrofonunuz var mı: Var. Kaç yıldır plugin işiyle uğraşıyorsun: 4 Yıl Bugüne kadar plugin yaptığın serverler: birçok sunucuya plugin yaptım. Sayısını pek hatırlamıyorum.
  8. BayProBow

AnkaNetwork Skyblock | 1.8x 1.9x | 300 Slot | 3 GB Ram | Yetkililerini Arıyor

Bu sunucu Serkan Beydanol adlı kişiye aittir. Konu şikayet edilmiştir. Lütfen kendiniz olmayan sunucuların reklamını yapmayın.
  9. BayProBow

HellTurks alım!

Öncelikle şunu söylemek istiyorum; Aternos dan sunucu kurmak ve senin sunucunu geliştirecek pluginleri koyacak ve editleyecek kişiye panel vermemek saçmalık olacaktır. İkinci olarakta zaten aternosdan sunucu açmak ve bir ilerleme beklemek bence saçmalıktır. Bir ilerleme popülariteyi arttırma...
  10. BayProBow

HellTurks alım!

Ad: Emirhan Soyad: İ*** Yaş: 17 Yetki: Pluginer Bilgi: 4 Yıllık tecrübe. Neden Biz: Bilmiyorum. Neden Siz: Bilgiliyim ve kendime güveniyorum. Oyun ismim: EmirReaxe Bu arada bir şey sormak istiyorum. Pluginer'a konsol verilmicekse ne verilecek ftp mi uzak masaüstümü ? Sunucunuz ne üzerine kurulu...
  11. BayProBow

|+LAUHTEᄊ Ø₱ SKYBLOCK YETKİLİ ᗩLIMLARI ! ⒷUYURUN AKTİFᄊ|

AD : Emirhan SOYAD : İ*** YAŞ : 17 İSTEDİĞİNİZ YETKİ : Admin, rehber, olursa pluginer ? KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ : 7 NASIL BİRİSİNİZ (OYUN DIŞINDA) : Gayet sakin ve asla küfür kullanmayan biriyimdir. NEDEN SİZİ SEÇMELİYİZ : Gerek Türkçeyi kullanışımda, gerekse saygılı ve sıcak...
  12. BayProBow

➳ Real Legend ➳ Modern RPG Sunucusu ➳ Profesyonel Skripter Aranıyor ➳

Alımlar hala devam ediyorsa discord adresinize gelebilirim yaşım 17.
  13. BayProBow

VatanMC Pluginer & Skripter Alımı!

Ad/Soyad; Emirhan İnal Yaş; 17 Hakkımda bilgiler; 17 Yaşındayım. Yaklaşık 3 Yıldır pluginler ile uğraşıyorum. Kaç sunucuda yetkili oldunuz; Hatırlayamıyorum. Discord: Emirhan - Giresunlu Ninja#9892
  14. BayProBow

OyunOskopNW Mimar Alımı

*Ad - Soyad: Emirhan İnal *Yaş: 17 *Günlük online süresi: 3-4 Saat *Discord: Emirhan - Giresunlu Ninja#9892 *Yaptığı bir buildin resmi: Yaptığım buildleri şu ana kadar hiç ss olarak almadım. Ama yapabileceklerimden bir örnek :
  15. BayProBow

AgaCraft.Batihost.Com +16 Kız Rehber Alımı 32Gb Ram 'e Geçicez

Yetkilileriniz gerçekten çok güzel ya. Markette et yok diyorum, 1 gün ban yiyorum. Oyun ismim EmirReaxe.