bebbarutcu01 kullanıcısının son içeriği

1. B

Hearts of Iron IV | Mod Kurulum

Bir sorum var. Benim paradox launcher açılmadı. Ben de bir daha kurdum fakat bu sefer de steam'den indirdiğim modlar gerekli klasöre gelmiyor. Oyunum orijinal.
  2. B

Yardım Hearts of Iron IV DLC Yardımı

Merhabalar. Hearts of Iron IV‘te DLC’leri ücretsiz bir şekilde indirmenin yolu yok mu? Hızlıca cevap verirseniz sevinirim.
  3. B

Yardım ACİL!!! Hearts of Iron IV Cold War: Iron Curtain Modu

Merhabalar. Bir şey soracağım. Cold War: Iron Curtain modu bir türlü olmuyor. Ya yüklüyorum, oyun yüklenmiyor; ya da oyun modsuz, normal bir şekilde başlıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Benim gibi aynı sorunu yaşayanlar var mı? Bu arada neden bu kadar büyük yazdın diyorsanız, o...
  4. B

Hearts of Iron IV'de Nükleer Reaktörüm Olmasına Rağmen Nükleer Bomba Üretemiyorum. Lütfen Yardım Eder Misiniz?

Evet. Amerika ile oynuyorum zaten. Bu nedenle araştırılmış olarak başlıyor. ''Tag'' hilesine geçip Çin'e baktım. Onlar çoktan üretiyormuş bile. Bende ise 100'e yakın nükleer reaktör var ama en ufak bir şekilde kullanamıyorum.
  5. B

Hearts of Iron IV'de Nükleer Reaktörüm Olmasına Rağmen Nükleer Bomba Üretemiyorum. Lütfen Yardım Eder Misiniz?

Merhaba. Hearts of ıron IV'de nükleer reaktörüm olmasına rağmen ''nükleer bomba üretmiyoruz'' yazıyor. Oyunu şu anda Millennium Dawn Classic modunda oynuyorum. ''Acaba bu nedenle mi üretemiyorum?'' dedim ama oysaki en başta oyuna başlarken nükleer bomba seçeneğini aktif etmiştim. Lütfen yardımcı...
  6. B

Hearts of Iron IV Millenium Dawn Modu Hakkında Yardımcı Olur musunuz? (ÇOK ACİL)

Onu denedim ama olmadı. Bu yüzden ben de steamden yükleyip oyun dosyalarına gittim ve modun sürümünü değiştirdim. O şekilde oldu. Teşekkür ederim.
  7. B

Hearts of Iron IV Millenium Dawn Modu Hakkında Yardımcı Olur musunuz? (ÇOK ACİL)

Merhaba. Hearts of Iron IV Millenium Dawn modunun 1.10.4 için olanını hiçbir yerde bulamadım. Allah aşkına birileri bana yardımcı olsun. :1: DÜZELTME: *Ya da 1.10.4'te oynamamın bir yolu varsa söyler misiniz?* NOT : OYUNUM KORSAN DEĞİL. STEAM'DEN SATIN ALDIM. YÜKLEMENİN YOLUNU BULUYORUM VE...