becerat kullanıcısının son içeriği

1. becerat

EmekSkyblock Plugin Paketi Yapan Pluginer aranıyor konu içerdee

Gelişmiş sistemli bir EmekSkyblock sistemi olacak minyon sp yükseltme çiftci ejderha eventi vs DC : Berta K#1109
  2. becerat

Yeni Nesil Skyblock Plugin Paketi - ToskaWEB

Pl paketini satın almak istiyorum Berta K#1109 discord hesabım
  3. becerat

EmekSkyBlock ve EmekFaction bu ortam özlendi konu içerde

Öncellikle Selamün aleyküm. Arkadaşlar biliyorum artık eskisi kadar emek ortamı kalmadı bunu tekrardan ayağa kaldırmak istedim. bunun için bana 10 kişilik bir ekip lazım.(Gerek ücretli gerek ücretsiz.) 2 tane Pluginci(skript), 3 tane Mimar 1 tane Admin 2 tane Moderator 3 tane'de Rehber 1 tanede...
  4. becerat

Gamer: Discord Topluluk Kanalı!

puanımız yoksa neden göremiyoruz agab :/
  5. becerat

gamer.com.tr Yeni Bir Akım - Oyunculara Özgü Sosyal Medya

Herkes'in eline emeğine sağlık hayatımda bu kadar güzel bir site görmedim Tek kelime ile HARİKA
  6. becerat

Hub Sunucusu Rehber alımı Faction ve Emekskyblock

sunucumuz 5 gb ram'ı olup lag yoktur. Her Cuma saat: 21:30 da vip çekilişi vardır. Klan sponsorluğu vardır. ormanımız açıktır. Youtuber alımımız aktiftir. SUNUCUDAKİ KOMUTLAR: -/market -/onlinesurem -/kit'ler -/duel -/vip (vipbilgi) -/ah -/online(para ve anahtar veriyor) (dakika için) -/discord...
  7. becerat

EmekSkyblock ve Faction Sunucusu

teşekkürler, beklerim.
  8. becerat

EmekSkyblock ve Faction Sunucusu

sunucumuz 5 gb ram'ı olup lag yoktur. Her Cuma saat: 21:30 da vip çekilişi vardır. Klan sponsorluğu vardır. ormanımız açıktır. Youtuber alımımız aktiftir. SUNUCUDAKİ KOMUTLAR: -/market -/onlinesurem -/kit'ler -/duel -/vip (vipbilgi) -/ah -/online(para ve anahtar veriyor) (dakika için) -/discord...
  9. becerat

Yardım bedwarstan anlayan arkadaş lütfen içeri gel

ölünce adamın en son aldığı kılıc gitmiyor elinde kalıyor yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim hocam
  10. becerat

Yardım çözüldü konu kapansın

fakelobiyi yapamadım işte hocam bi yardım ederseniz çok sevinirim
  11. becerat

Yardım çözüldü konu kapansın

bungeecord authme ayarlayamadım lobide oluyor sadece fakat bir oyunda -/lobi yazınca tekrar şifre girmemizi istiyor onu nasıl düzelebiliriz acil yardım ederseniz sevinirim
  12. becerat

Plotsquared oyuncular yerleri kırabiliyor kendi arsası olmayan

yardım edermisin ? aynı hatayı bende alıyorum :(