BFChickenGamers kullanıcısının son içeriği

1. B

12W34A | Türkçe Sesli Anlatım | YENİ BOSS!!!!!

Bu snapshot. Yani minecraft 1.4 çıkmadan önce ona GELECEK olan yenilikler önceden yapılıp test edilir ve bug varsa bulunsun diye oyunculara verilir. İsteyen yükler ve sorunları jeb'e bildirir. Onlarda 1.4 çıkmadan önce düzeltmiş olur. Olay bu.
  2. B

Minecraft TV Video Yarışması

Adınız Soyadınız =Berkcan Er Yaşınız (Zorunlu Değil)=16 Yaşadığınız Şehir =Ankara Çekeceğiniz Videonun Konusu (Film Rehber) =Mod Tanıtımı ve Lets Playler Videoda Kaç Kişi Var =Genellikle sadece ben ama bazı videolarda kanal ortağım Babijigi 'de var Sizin Videoda İsiminiz =Fake_Dead...
  3. B

iki buçuk saatlik video sildim :D Hadi öldürün beni.

iki buçuk saatlik video sildim :D Hadi öldürün beni.
  4. B

12W34A | Türkçe Sesli Anlatım | YENİ BOSS!!!!!

Lütfen videoyu beğendiyseniz kanalımıza subscribe olmayı unutmayın her türlü yenilikte video çekilecektir.
  5. B

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

1- Notch'un dediğine göre minecraft daha çok eski çağlara dayalı bir oyun. Yani modsuz tabanca veya bilgisayar bekleme. 2 -yuvarlak zaten var = xp orbları ve gölgeler. 3 -Yeni moblar ise snapshot 'da yeni bir boss eklendi 4 -Redstone is şuanki kullanımı MÜKEMMEL birleşmezse bütün mantığı...
  6. B

ben size nasıl kurulacağını anlatacağım merak etme uğraşan kurar. Skydazdan indirin demeyceğim...

ben size nasıl kurulacağını anlatacağım merak etme uğraşan kurar. Skydazdan indirin demeyceğim ben size. Crash falan olmayacak.
  7. B

Sadece configleri atıp modların linkini vereceğim çok istiyorsanız bi zahmet indirin :)

Sadece configleri atıp modların linkini vereceğim çok istiyorsanız bi zahmet indirin :)
  8. B

Merhaba Ben FakeDead

şu an yeni bir video yüklüyorum o yüklendikten sonra başvurumu yapacağım.
  9. B

Merhaba Ben FakeDead

olabilir link verebilirseniz çok sevinirim
  10. B

Teşekkürler saat 12 'ye takın bir saatte yeni video gelecek.

Teşekkürler saat 12 'ye takın bir saatte yeni video gelecek.
  11. B

Merhaba Ben FakeDead

Merhaba Ben FakeDead. Öncede 2,000 subscriber'ı aşmış olan XxGamersTRxX 'in kurucularındandım. Kanalımız kapandı ve yeni kanala geçtik Hergün yeni video yüklüyoruz ve 11 saati aşkın canlı yayınlar yapıyoruz Haftasonları aksıyor ama bazen :) Herneyse artık bu forumda aktif olacağım ve...
  12. B

[1.2.5] Thaumcraft 2 -Türkçe Sesli Anlatım-

Thaumcraft ' ın Sitesi için tıkla Kullanmayı bilmiyorsanız Benim tarafımdan çekilmiş birkaç anlatım videosu var. Videoları beğendiyseniz bize destek vermek için kanalımıza subscribe olun :) http://www.youtube.com/user/BFChickenGamers