bigbird kullanıcısının son içeriği

1. B

UnicornCraft.Nitrado.Net 1.8| Rütbe Sistemi |Oto Lapis Satma | Hile Koruması | Boss |Yeni Açıldı Koş

Teşekkür ederim sizin sayenizde büyüyeceğiz :) Edit eklenmiştir. /warp edit yazarak edit item alabilirsiniz. güncel
  2. B

UnicornCraft.Nitrado.Net 1.8| Rütbe Sistemi |Oto Lapis Satma | Hile Koruması | Boss |Yeni Açıldı Koş

IP : UnicornCraft.Nitrado.Net Girebilecek Kişi Sayısı : 100 RAM : 4096 Sürüm : 1.8.x Oyun Türü : Faction √Rütbe Sistemimiz Vardır Oyunda Durarak Rütbe Atlarsınız √ Oyunda Durarak Rütbe Atlayabilirsiniz. √Boss'u Öldürerek P4 Set Sahibi Olabilirsiniz.(Dikkat et çok güçlü) √Klanınızı Kurup Oyunu...
  3. B

groupmanager sorunu yardım

sorun şu kendıme kuruculuk verıyorum ama basımda kurucu yazmıyo oyuncularda oyuncu yazmıyor ne yapmam gerek ? bilen yardım etsin
  4. B

HappySurvival.Nitrado.Net/Rütbe/Açık Artırma/KöylüTicaret/Spawner Kazma/TimberMod/1.7.x/XP Saklama/

güncel konu Serverimize yeni özelliklerimiz gelmiştir Küfürsüz server ve iyi bir ortam için küfürü yasakladık küfür eden olursa direk saniyesinde mute yiyor! Otomatik mute sistemi vardir. Güncel konu
  5. B

[YARDIM]Skript plugini çalışıyor ama skriptleri çalışmıyor

güncel lütfen yardım edin
  6. B

[YARDIM] 1.7x 1.8x Skript plugini iceri gir

arkadaşlar serverimde skript plugini var komutları calısıyor ama icinde skriptler calısmıyor bunu nasıl cozebilirim lütfen yardım edin serverim 1.7.x 1.8.x önceden çalışıyordu çakıştığı plugin varmıdır ? sizde linki varsa atabilirmisiniz
  7. B

Authme Siteden Kayıt Olma Hazır Script

linki alablirmşiyim hocam link krık
  8. B

Yeni İp Leosurvival.nitrado.net 1.7.x 1.8.x

/sakla komudu ile nasıl yaprm
  9. B

/sakla komudu ile xp saklama nasıl yapılır

bunu /sakla olarak nasıl yapabilirim yardım edin lütfen