birikin kullanıcısının son içeriği

1. birikin

PvP ile PvE nin karışması

PvM diye bir şey duymadım kardeş ama Çoklu oyuncuda PvE dersen ne anlama gelceğini bilirsin
  2. birikin

PvP ile PvE nin karışması

Şimdi herkes PvP nin ne demek olduğunu biliyor ama PvE nedir kimse bilmiyor yani bu sadece Türklerde yaşanan bir sorun Sunucu listesi var ne güzel Faction(İttifak) ne demek olduğu kesin,kendi birliklerini toplayıp ev kurup savaşmak Fakat Survival(Hayatta Kalma) diyince Türk Sunucularının Faction...
  3. birikin

Faction serverleri survival serverde göstermeleri

Ben adam akıllı pve serveri arıyorum Survival = pve demektir (tabi arenalarda olabilir) ama adamlar mal gibi her yerde pvp yapıyorlar bu serverler survival deil diyom inanmıyorlar faction serverlerini survival foruma göstermelerine karşı bi ceza sistemi uygulansın bi zahmet !
  4. birikin

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

Arikaix ! Sw limitini arttır ! ben giremeyebiliyom !Arikaix ! Sadece Sw Limitini Arttırmakla kalma,aynı zamanda sınırları yok et,yuvarlak içinde yaşamak istemiyom :D
  5. birikin

NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

B3LA yada sana eskiden ne derdim :) Belalı kardeşimm :D beni hatırlıyormusun ? 3-4 yıl önce ben vardım sana belalı kardeş derdim :)
  6. birikin

benimle survival oynayacaklar gelsin(3kişi oynayacaz)

bnde gelebilirmiyim ?
  7. birikin

NoName Craft (Yeni Açıldı)

15 gün bekleriz nede olsa tatil var :D bide sen nsl büyücü oldun burada ?
  8. birikin

vay adi Bilgisayar Kurtları... geçmiş olsn kardeşim umuyoruz Hiper hızda gelir
  9. birikin

S.a kardeş sw ne katılabilirmiyim nickim Birikin katılmak isterim sw nin birini fethettim zaten :D Bu sw yi fethetmiyecem :D Herneyse eğer katılmak için gereken birşeyler varsa söyle tüm sorularını cevaplayacağım