BlackKpoT kullanıcısının son içeriği

1. BlackKpoT

Piyasa: Neels diyorum sana ya

Piyasa: Neels diyorum sana ya
  2. BlackKpoT

:ciddi:

:ciddi:
  3. BlackKpoT

Erkekler ölmesin de boş insanlar ölsün.

Erkekler ölmesin de boş insanlar ölsün.
  4. BlackKpoT

HAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDA...

HAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASDHAHAHASGSAASDASAHASDDAASD ALTIMA YAPTIM YA BU NASIL...
  5. BlackKpoT

15. yaşın kutlu olsun. Al bu da hediyen al bakım.

15. yaşın kutlu olsun. Al bu da hediyen al bakım.
  6. BlackKpoT

Forum Oyunu Lafını VUR (Pat Pat)

Sen olmayınca rakılı balık gibiyim.
  7. BlackKpoT

Aleyküm selam.

Aleyküm selam.
  8. BlackKpoT

Satılık Metin Savaşı Etkinliği - Tüm sunucu türleri için biçilmiş etkinlik.

Merhabalar, Bugün sizlere metin taşı etkinliğimin çıktığını duyurmak adına bu konuyu açıyorum. Metin Savaşı Etkinliği Oyuncu komutumuz /ms tir. /ms yazılınca takım seçme menüsü açılır ve oyuncular takım seçer. Ardından ana menü açılır ve savaşa katılanlar gözükür. Savaşa katılan her oyuncu...
  9. BlackKpoT

Merhaba, Nasılsınız?

Merhaba, Nasılsınız?
  10. BlackKpoT

Horted

Horted
  11. BlackKpoT

Az önce konumu üste taşıdığın için teşekkür ederim dedin. O konu... o konu artık yok be.

Az önce konumu üste taşıdığın için teşekkür ederim dedin. O konu... o konu artık yok be.
  12. BlackKpoT

PandaDevs & Emirhan (Felox) + BayMahmut Rezilliği - 1

Forum Gamer'dan çok doğru bir karar. Yönetim ekibine çok ama çok teşekkür ediyorum. Satıcı flaması satın alıp ürünlerimi burada da pazarlamayı düşünüyorum.
  13. BlackKpoT

Forum Oyunu Lafını VUR (Pat Pat)

Konu yanlış yere açılmış. Gereksiz konular veya konu dışı (rastgele) kategorisinde açılabilirdi. Ya da oyuna katılmak gerekirse: "Zira buna oyun diyene gerek şahit bin."
  14. BlackKpoT

play.creation-network.com > Emek Skyblock Yeni Açıldı | FLY Çeki - Creation Çiftlik ve Çiftçi - Yüksek Performans - NO P2W

@Neels acaba konunun başında yazdığım konu için yardımcı olabilir misin ya 5MB dosya bile koyamıyorum koca forumda.