bluera'in en iyi cevapları

1. bluera

İstek şu an stabil ve en az hatalı görev plugini?

İşinize yarayacağını düşündüğüm ve son sürümleri destekleyen, yazarı tarafından sürekli güncellemeler alan bir eklenti var: Quests
  2. bluera

Yardım Minecraft sürekli renk değiştiren yazı nasıl yapılır (hem chatte hemde holograpic....)

Holographic Displays kullanıyorsanız eğer, oluşturduğunuz hologramın başında &u ekleyerek yapabilirsiniz. Sohbette renkli yazı yapmak için baştan kodlanmış bir launcher yapmanız gerekiyor çünkü başka türlü "lagsız" bir çözüm bulamazsınız.
  3. bluera

Minecraft Radixcure: Any Hatası

O zaman tek çare modların hepsini teker teker çıkartıp sorunlu olan modu bulmak.
  4. bluera

Yardım Minecraft 1.13 creeper ve endermen

Aşağıdaki komutla, Creeper hasarını kapatabilirsiniz. /gamerule mobGriefing false Enderman spawnını vanilla Minecraft'ta kapatmanın en basit yolu, bir komut bloğuna aşağıdaki komutu sürekli tekrar ettirmektir: /kill @e[type=Enderman]
  5. bluera

Yardım Minecraft Satın Alma Sorunu

Öncelikle başka bir cihazdan, tekrardan satın almayı deneyin. Tekrar olmadıysa ve eğer imkanınız varsa, başka bir ödeme yöntemiyle deneyin. Eğer banka, kredi kartı veya İninal kart kullanıyorsanız, müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ve satın alma işlemini gerçekleştiremediğinizi söyleyin...
  6. bluera

İstek Böyle bir puligin mevcut mu acaba

Sanırım isteğinizi şu eklenti karşılayabilir: Multiverse-Inventories
  7. bluera

Yardım Türkçe karakter destekli .bat

Merhaba, tam olarak şuradan optimize edilmiş ve Türkçe karakter destekli .bat dosyasına ulaşabilirsiniz: https://forum.gamer.com.tr/konu/420597/
  8. bluera

Onaylı Tanıtım Dünyalar arası tpa

Bu izni, oyuncu yetkisine verirseniz; [DünyaAdı] isimli dünyaya erişimi olacaktır. (Tpa gibi komutlar ile.)
  9. bluera

Yardım Yardım edin crash report

EnderIO modunu kaldırırsanız sorun çözülecektir.
  10. bluera

Yardım - mineraft 64lük doldurma

ChestCommands eklentisinde herhangi bir eşyayı 1 stack yapmak için menü eşyasının atlına AMOUNT: 64 yazabilirsiniz.
  11. bluera

Yardım Minecraft Sunucuda Craft Yapmayı Kapamak.

Eşya yapımlarını kaldırmak için şu eklentiyi kullanabilirsiniz: https://www.spigotmc.org/resources/anticraft-1-7-1-14.41982/ Onun dışında teker teker değil de, direk kökten engellemek için basit bir Spigot plugini yazılabilir, eğer Java bilginiz varsa CraftItemEvent kullanarak yapabilirsiniz...
  12. bluera

Yardım fs 17 kasma sorunu

Oyunun kurulu olduğu yerde olan game.xml dosyasından konsolu aktif hale getirin ve ESC tuşunun yukarısındaki tuştan konsolu açarak, framerateLimitFPS 120 yazmayı deneyin. Eğer sorununuz düzelmez ise bütün ekran kartı sürücülerini kaldırın ve tekrar yükleyin.
  13. bluera

Yeni Zorluk Seviyesi

İndirme dosyası direk plugin olarak verilmiş, bir Spigot veya Bukkit sunucusu kurup, eklentiyi "plugins" klasörüne atarak kullanabilirsiniz.