BuilderCocuk kullanıcısının son içeriği

1. BuilderCocuk

Rewinis Craft

Merhabalar Bi Aralar Server Açma Girişimim Olmuştu 1-2 Nedenden Kapatmak Zorunda Kalmıştım Şuanda ise Yeniden Açmış bulunmaktayım her türden yetkili alımı vardır ilgilenenler skype:[email protected]
  2. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

Serverimiz Faction
  3. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

İpyi Atmıyorum Skype Eklemen Gerek
  4. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

Discord Kullanıyorum Bende
  5. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

Skypeni Bırakırsan İyi Olur
  6. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

Bu Arada Hala Moderatör Alımlarımız Devam Ediyor!!!! Bu Arada Hala Moderatör Alımlarımız Devam Ediyor!!!!
  7. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

Bulunamadı Diyor Kardeşim
  8. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

Bulunamadı Diyor Kardeşim Sen Ekle [email protected]
  9. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

[email protected] Sen Eklersen Sevinirim Kardeşim
  10. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

Skypeni Bulamadım Kardeşim 2 Hesap Vardı 2Sinide İstek Yollamış Bulunmaktayım
  11. BuilderCocuk

0 Dan Server Açtım

0 Dan Server Açtım Gençler Her Türden Yetkili Alımı Vardır,Yetki İsteyenler Skypesini Bıraksın Aşağıya Ben Dönüş Yapacağım
  12. BuilderCocuk

KontCraft Açıldı !! Koşş / %100 Emek / Emek Warplar / Düzgün Yetkililer / 1.7.2 / İp:46.20.1.139:113

HiçBiri Yok Map Bugu Market Fly Yok Kardeşim Deneyerek Yaptık
  13. BuilderCocuk

KontCraft Açıldı !! Koşş / %100 Emek / Emek Warplar / Düzgün Yetkililer / 1.7.2 / İp:46.20.1.139:113

Aceleye Geldi Biraz :/ Kusurua Bakmayın :( Ama Düzelticez Sağolun Bu Arada Öneriler İçin Bide Eleştiri Yapmaya Devam Edinki Kötü Yanlarımızı Düzeltelim :)
  14. BuilderCocuk

Selam Arkadaşlar Faction Server Açmayı Planladık Ve Açtık Eğerki Gelip Bi Göz Atıp Bizi Eleştirirseniz Çok Mutlu Oluruz Tanıtım Aşağıdaki Gibidir: > (oye) KontCraft Factions 7/24 1.7/X (oye) > (oye) Alımlar Var! (oye) > (oye) Serverimize Rehber Ve Reklamci Alicagiz! (oye) > (oye) VIP Simdilik...
  15. BuilderCocuk

Alım!! Çok Önemli

ALIMLAR DEVAM ETMEKTEDİR !!!!