burakozdrme1 kullanıcısının son içeriği

1. B

1.18.X - 1.19.X EMEK SKYBLOCK l AÇILIŞ 22.09.2022 17:00 l POROS.KEYUBU.NET l Çiftçi l Minyon l Banka l Metin Taşı Ve Daha Fazlası!

Merhaba paket kısmi olarak hazır alınmıştır, ekstra eklentiler eklenerek geliştirilmiştir, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  2. B

YENİ AÇILDI! / PLAY.ALGOSMC.XYZ / 1.8.X - 1.17.X / Maden İneği / Pet / Ve Daha Fazlası

3. B

SKYBLOCK | Play.CoserNetwork.Com | Meslek | Görev | Özel Eşyalar | Yükseltici | OtoFarm | İhale | Lonca

Arkadaşlık isteği atılmıyor, senin atman gerekli burakozdrme#7193
  4. B

PLAY.SONHUKUMDAR.COM | Yeni Açıldı! | Türkiye'nin en gelişmiş Emek Skyblock sunucusu! | 1.8-1.17

Sunucu açıldığından beri oyundayım, sunucu güzel ama yetkili yardımının en üst seviye olan bir sunucu emek sunucu, sabahtan beri ben ve birçok kişi var max ulaşabildiğimiz seviye 50, fakat bir kaç kişi sunucu açıldıktan 3 saat sonra neredeyse 15 blok 30 blok diamond block elde etti...
  5. B

OYNA.ALGOSMC.XYZ / 1.8 - 1.16 / EMEK SKYBLOCK / Minyon / Coin / Köylü Takas / Eşitlik / Adalet

Öncelikle değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Konu tasarımını kendim yapmaya çalıştı, ama bu alanda iyi olmadığımı farkettim :) , forum tasarımını ilerleyen zamanlara doğru yenileyeceğiz teşekkürler.
  6. B

OYNA.ALGOSMC.XYZ / 1.8 - 1.16 / EMEK SKYBLOCK / Minyon / Coin / Köylü Takas / Eşitlik / Adalet