bluera kullanıcısının son içeriği

1. bluera

Yeni Temanın Güzelliği

2020 Yıl Sonu Değerlendirme Anketi'nde sorduğumuz, "Forum temasından memnun musunuz?" sorusunda çıkan tartışmalı bir sonuçtan dolayı en iyisi bir el atalım dedik ve elimizdeki temayı biraz daha hızlı ve modern hale getirmek amacıyla geliştirme çabası içerisine girdik. Hala da üye istekleri ve...
  2. bluera

Onaylı Tanıtım Cyberpunk 2077 Türkçe İnceleme - Hikâyesi, Karakter Oluşturma, Geliştirmeler, Siber Dünya, Cinsellik, Ulaşım, Sistem Gereksinimleri ve Puanlamalar

CYBERPUNK 2077 TÜRKÇE İNCELEME Merhaba değerli üyelerimiz ve değerli oyun severler! Yaklaşık 8 yıllık bir bekleyişin ardından Cyberpunk 2077 nihayet oyuncuların karşısına çıktı. Birçok talihsizlik yaşamış olmasıyla birlikte, oyun içindeki hatalarla da gündeme gelen Cyberpunk 2077’yi bugün...
  3. bluera

:aşık:

:aşık:
  4. bluera

Haber 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız Kutlu Olsun — “Büyük işleri yalnız büyük milletler yapar.”

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI Türk milletinin 7’den 70’e; kadın, erkek, çocuk, yaşlı demeden işgalci güçlere karşı vermiş olduğu mücadelenin temsilcisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız, kuşkusuz büyük Türk tarihinde yerini altın harflerle yazdırmıştır. Ulu Önderimiz Başkomutan Mareşal Mustafa Kemal...
  5. bluera

Evet özellikle tatlı olanları buldun mu tadından yenmiyor :dost:

Evet özellikle tatlı olanları buldun mu tadından yenmiyor :dost:
  6. bluera

Onaylı Tanıtım Spoiler İçerir - The Last of Us Part II Türkçe İnceleme - Hikaye, Oynanış, Grafikler ve Puanlamalar

Maalesef ki The Last of Us serisi sadece Playstation için mevcut. :( Tüm yorumlar için teşekkürler.
  7. bluera

Onaylı Tanıtım Spoiler İçerir - The Last of Us Part II Türkçe İnceleme - Hikaye, Oynanış, Grafikler ve Puanlamalar

THE LAST OF US PART II TÜRKÇE İNCELEME Merhaba değerli Gamer ailesi ve oyun severler! Son yılların en çok beklenen oyunlarından biri olan The Last of Us Part II nihayet geldi fakat oyun dünyasında da büyük bir kutuplaşmaya sebep oldu. Bugün ise size ekibimizin farklı bir çalışmasıyla beraber...
  8. bluera

Yardım Bilgisayar Kapanıyor

İşlemci fanını söktükten sonra, geri takmadan mı bilgisayarı çalıştırdınız, İntel işlemci mi yoksa AMD işlemci mi kullanıyorsunuz?
  9. bluera

Hwid Ban

Kendi bilgisayarınıza sanal bilgisayar kurarak oyuna erişim sağlamayı deneyebilirsiniz. VirtualBox örnek bir programdır: https://www.virtualbox.org
  10. bluera

İstek Mesaj Kaydetme Skripti

Eğer plugin olarak da alternatif isterseniz şöyle bir plugin mevcut: NoteToSelf - Never forget your next big idea
  11. bluera

Yardım Modlu Sunucu 1.12.2 Crash

IronChest modunu silip yeniden dener misiniz lütfen?
  12. bluera

Asıl ben teşekkür ederim. İyi forumlar :bey:

Asıl ben teşekkür ederim. İyi forumlar :bey:
  13. bluera

Yardım Sunucuya girince server kapanıyor ama başka bir hesaptan girince kapanmıyor

Sunucunuzdaki aktif olan bütün dünyaların dosyalarına girip, playerdata içinden kendi UUID'nizi isim olarak içeren dosyayı bulup silebilir misiniz? UUID'nizi bulmak için bu siteden oyundaki kullanıcı adınızı yazabilirsiniz: Minecraft UUID / Username Converter
  14. bluera

Yardım fs 17 kasma sorunu

Oyunun kurulu olduğu yerde olan game.xml dosyasından konsolu aktif hale getirin ve ESC tuşunun yukarısındaki tuştan konsolu açarak, framerateLimitFPS 120 yazmayı deneyin. Eğer sorununuz düzelmez ise bütün ekran kartı sürücülerini kaldırın ve tekrar yükleyin.
  15. bluera

Yeni Zorluk Seviyesi

İndirme dosyası direk plugin olarak verilmiş, bir Spigot veya Bukkit sunucusu kurup, eklentiyi "plugins" klasörüne atarak kullanabilirsiniz.