• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

byBluera kullanıcısının son içeriği

1. byBluera

:durt:

:durt:
  2. byBluera

Duyuru Gamer Türkiye Minecraft Server Oylamaları Plugini

Merhaba değerli Forum Gamer ailesi. Minecraft Server Oylamaları eklentisi için yaz aylarında, sizin için daha yayınlamadığımız birtakım versiyon geliştirmeleri yapmıştık. Zorlu bir durum olmadıkça küçük güncellemeler yapmadığımızdan, daha fazla özellik ekleyip öyle yayınlayalım düşüncesiyle...
  3. byBluera

:aşık:

4. byBluera

Üstteki Üyenin Avatarı Ne Çağrıştırıyor?

Emekli maaşını aldığı için sevinmiş bir amcayı anımsatıyor.
  5. byBluera

Bizim köpüş linklere sığamayacak kadar büyük. :cay:

Bizim köpüş linklere sığamayacak kadar büyük. :cay:
  6. byBluera

:asık:

:asık:
  7. byBluera

Bu forumda yetkili olarak bulunduğum tam 344. günüme kadar, 70'den fazla sadece içerik ekibi...

Bu forumda yetkili olarak bulunduğum tam 344. günüme kadar, 70'den fazla sadece içerik ekibi konusu açtım, 6 adet rütbe atlayarak forum yöneticiliğine kadar yükseldim. Yeri geldi içerik yöneticisi oldum, yeri geldi geliştirici unvanı ile bir şeyler yaptım. Bir süreliğine aranızdan ayrılıyorum...
  8. byBluera

9. byBluera

Şekerparem :asık:

Şekerparem :asık:
  10. byBluera

Eleştiri Özgürlüğü HK.

Katılıyorum. Burası bir devlet değil, yaşam alanı değil. Üyelerin iyi vakit geçirebilmesi için oluşturulmuş bir platformdur. Bahsettiğin arkadaşın, ileride belki de gelip geçici olacak forum üyelerini "kültürlendirmesi" yerine, ilelebet var olacak olan ülkemiz için destek amaçlı birkaç adım...
  11. byBluera

Haber Bilgiyi İnşa Etmek

Bilgiyi İnşa Etmek Merhaba Gamer Türkiye ailesi ve Minecraft severler! Yeni bir güncelleme konusuna daha hoş geldiniz. Birçok kişi için kütüphaneler, insan başarısının zirvesini temsil eder. Tek bir binada dünyanın dört bir yanından toplanan muazzam, müthiş bilgi ve deneyimlerin kolektif bir...
  12. byBluera

Haber Minecraft: Süper Tatlı Doku Paketi Yayınlandı!

Minecraft: Süper Tatlı Doku Paketi Yayınlandı! Merhaba değerli Gamer Türkiye ailesi ve Minecraft severler! Yepyeni bir haber konusuna daha hoş geldiniz. Forum Gamer'in en sevimli Takım Lideri, Süper Sevimli Doku Paketi hakkında neden yazı yazıyor? Bu soru aslında daha sonra sorgulanmalı. Çünkü...
  13. byBluera

Haber Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Minecraft Skin Paketi!

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Minecraft Skin Paketi Merhaba Gamer Türkiye ailesi ve Minecraft severler! Yepyeni bir haber konusuna daha hoş geldiniz. Minecraft Marketplace' kısmında bugün mevcut olan yeni bir skin paketi olan Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi ile hiper uzaya bağlanın! Sürücü...
  14. byBluera

Haber Minecraft'ın Menüleri Yeniden Düzenleniyor!

Minecraft'ın Menüleri Yeniden Düzenleniyor! Merhaba Gamer Türkiye ailesi ve Minecraft severler! Yepyeni bir Minecraft haber konusuyla daha karşınızdayız. Bu sefer haberimiz menüler hakkında! Minecraft'ta gezinmenize ve istediğiniz şeye kolayca ulaşmanıza yardımcı olmak için önemli bir işleve...
  15. byBluera

Haber Parti Zamanı!

Parti Zamanı! Merhaba Gamer Türkiye ailesi ve Minecraft severler! Minecon Earth, 29 Eylül tarihinde, dünyadaki tüm şekil ve boyutlardan ekranlara ışınlanacak. Oturma odaları, sinema salonları, mağazalar, müzeler, konser salonları(İnsanlık hali olarak tuvaletler de var.) ile göz kamaştıracak...