byBluera kullanıcısının son içeriği

1. byBluera

Yardım GroupManager 1.9.4

Eklentinin YAML dosyasında bir hata olmuş olma olasılığı çok yüksek. Bu siteden, YAML dosyalarının içeriğini sol taraftaki kutucuğa yapıştırın. Sağ tarafta ise, size bir sorun olduğu vakit kırmızı renkte hata mesajı verecektir.
  2. byBluera

Duygularımız karşılıklı. :ıslık:

Duygularımız karşılıklı. :ıslık:
  3. byBluera

Yardım Windows 10

Bu konumuzda olan adımları dener misiniz lütfen?
  4. byBluera

Yardım Windows 10

Merhaba, açıldığında bir hata mı veriyor, eğer öyleyse atabilir misiniz, kullandığınız launcher orijinal mi?
  5. byBluera

Minecraft Kafalar

Sizi, şu siteye yönlendirebilirim. Yukarıdaki arama kutucuğuna bulmak istediğiniz kafa türünü yazabilirsiniz. Örneğin, resimdeki kafayı aşağıdaki kodla elde edebilirsiniz; /give @p minecraft:player_head{display:{Name:"{\"text\":\"Diamond...
  6. byBluera

Poşet Yasası Hakkında | Tartışma Konusu

Her geçen sene mal ve hizmet fiyatlarında olan sürekli artış, namıdiğer "enflasyon", yaptığımız alışverişlerinin amansız bir biçimde daha da pahalı olmasını sağlıyor. Bundan dolayı öncelikle 4 poşet alıp neden ₺1 verdiğimizi sorgulamak yerine, bir önceki sene ₺10 verdiğimiz şeye şimdi neden...
  7. byBluera

Yeni Yıldan Ne İstersin?

Hayal kırıklığının olmadığı, azmin, mutluluğun, sorumluluk bilincinin, cesaretin, sevginin, vicdanın, baki verimliliğin olduğu bir yıl dilemek isterdim lakin burada ortalama 10 senedir, her yılın sonunda bunları dileyen insanlar olarak hiç birinin gerçek olmayacağını; hayal kırıklığını her zaman...
  8. byBluera

Minecraft 2 Hytale

Başarılı bir oyun olacağı kesin lakin Minecraft'ın onca yıl eti kemiği ile kazandığı oyuncu kitlesini fazla etkilemeyeceği de kesin. Sonuçta bazen böyle yapımlar güme de gidebiliyor, bu riski de göze almışlardır umarım. Lapisli Hytale sunucuları geliyor demek ha? Takipteyim!
  9. byBluera

Geri dönmek güzel.

Hoş geldin, iyi olmaya çalışıyoruz. Sen nasılsın? :cay:
  10. byBluera

Raskoln Döndü

Aramıza hoş geldiniz. :cay:
  11. byBluera

Bir kişinin profil fotoğrafı, kişinin kendisine ancak bu kadar benzeyebilir. :durt:

Bir kişinin profil fotoğrafı, kişinin kendisine ancak bu kadar benzeyebilir. :durt:
  12. byBluera

Bir Uçak Nasıl Uçar?

Uçağa etki eden kuvvetler ve "airfoil yapı profili" adını verdiğimiz yapı, günümüz uçaklarının çoğu için geçerlidir o yüzden hepsinde teknik aynı. Sırf bu soruya cevap aramak için teknik liselerde "Uçuş Aerodinamiği" adında bir ders var ve sanırım bundan daha basit anlatılamaz, üzgünüm. :(...
  13. byBluera

:aşık:

:aşık:
  14. byBluera

Bir Uçak Nasıl Uçar?

Bir Uçak Nasıl Uçar? Günümüzde artık en güvenli ulaşım çeşidi olan hava yolu ile ulaşım, kara ve deniz ile ulaşımın tamamıyla önüne geçmiş, özellikle ticarette maliyet açısından tasarrufta bulunmak dışında, kıtalar arası denizcilik ulaşımı neredeyse son bulmuş durumda. Ülkemizde her geçen gün...
  15. byBluera

Tebrikler, başarılarının devamını dilerim. :durt:

Tebrikler, başarılarının devamını dilerim. :durt: