ByJoogo kullanıcısının son içeriği

1. B

Play.JoogoNetwork.Com | 1.16.4 | Survival | Özel Tarlalar | Kanlı Ay | Mevsimler | XpFly | Özel Hile Koruması | 0 lag | Aktif!!

Teşekkürler sistemler klasik dediniz. Emin olun 1.16 da başka sistemler bulabilsem direk kuracağım malum ücretli pluginlerin çoğu satmak için paypal istiyor bende türk satıcı bulamıyorum. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim
  2. B

İstek Redstonesiz Piston İstek!!!

Teşekkürler
  3. B

Birkaç serverde gördüm skyblock.tc sv sinde var
  4. B

Play.JoogoNetwork.Com | 1.16.4 | Survival | Özel Tarlalar | Kanlı Ay | Mevsimler | XpFly | Özel Hile Koruması | 0 lag | Aktif!!

Var Dostum Gerekli hazırlıklar yapıldı. Sunucu Bugün Akşam açılacak discord bilgileri ise konunun en altında
  5. B

Redstone, observer hiçbişey koymadan şeker kamışı, bambu,karpuzz vs. önüne piston koyunca pistonun otomatik kıran plugini ya da skriptini arıyorum yardımcı olacak var mı
  6. B

Çünkü Çalıştığım hostingin sunucu siparişleri yolda kargoda hasara uğramış teslimde gecime yaşadım
  7. B

İstek EpicSpawner

Merhaba iyi günler bu epicspawner satan arkadaş Noxy#1919 dc adresi geçrsiz bi bakarmısınız
  8. B

Sunucumuz Klasik Survival Sunucusudur. P2W olmaması için Tarla sistemlerine önem verilmiştir. Herkesi Bekleriz İyi Oyunlar. Discord Adresimiz: https://discord. gg/v54j2QykA7
  9. B

[joogosky.batihost.net] - [1.8.X] - Üstün Emek Skyblock - |Adafly| - |Coin Sistemi| - |RütbeSistemi| Sadece JoogoSky'da

JOOGO SKYBLOCK EMEK SKYBLOCK'UN TEK ADRESİ. IP: Joogosky.batihsot.net Sunucu Sitesi: joogosky.play.tc Unutma Sen Yoksan 1 kişi Eksiğiz (Sunucu Beta Aşamasında Tam Açılış 30 Mayıs)