ByNeelsTR kullanıcısının son içeriği

1. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Görmeyen varsa güncel.
  2. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Güncel!
  3. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Düzgün bir şekilde sorduğunuz için size açıklamaya yapacağım. Discord üzerinde Allah'a ve Şehitlerimize hakaret eden gurur ve namus yoklusu bir kaç şahıs adımı kötüye çıkarmaya çalışıyor ve artık bu durumlardan bıktığım için Discord'da ki herşeyimi Şahingöz isimli arkadaş devrettim ve Discord'u...
  4. ByNeelsTR

KEYUBU Şirketine sallayan ByNeels beni nasıl dolandırdı ? Oynat bakalım.

Ekran görüntüsünde olan konuşmaların kendi hesabım olmadığını veya şop olduğunu belirtmek isterim. Sizi engellediğim ve +25 müşterimin olduğu Game Shop Discord sunucusundan banladığım doğrudur. Bunun sebebi ise özel mesaj yoluyla bana spam yapmanız ve Game Shop Discord sunucusunda ki...
  5. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Merak ettiğiniz veya öğrenmek istediğiniz bir şey var ise ekran görüntülerinin tamamını size sağlayabilirim. Zaten konuda da yazdığım gibi çok fazla sorun yaşandığı için hepsini paylaşmamın lüzumu olduğunu düşünmüyorum. 1 hata bile olsa hata hatadır.
  6. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Teşekkürler.
  7. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Seni alâkadar eder mi?
  8. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Görmeyen varsa konuyu üste atalım :)
  9. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

İstersem 1000TL, istersem 1TL öderim lakin hakaret etsem bile ürünlerimi askıya alamazlar ki etmedim. Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunabilirler.
  10. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Hırsızlığı geçtim, ortada iftira da var.
  11. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Ortada bir DDOS işlemi yok. Ek olarak işlemi DDOS veya Keyubu'dan aldığım makine ile yapmadım. Çökertme işlemini kendi bilgisayarımdan tarayıcı üzerinden basit bir işlem aracılığıyla yaptım. Yine olsun yine yaparım.
  12. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Ne kadar anlatsak da boş. Ek; Yusuf Kemal'in bana emeği ve desteği çok, bunu inkâr edemem lakin Samet Girginer'in yaptığı da bir suç sayılır. Elinde gerçek bir kanıt olmamasına rağmen bunu yapması gerçekten suç lakin Yusuf Kemal'in hatrı için kendisinden şikayetçi olmadım ama bunu da burada...
  13. ByNeelsTR

KEYUBU Sorunsalı

Tek sorun yaşasaydım devam edebilirdim lakin sürekli yeni yeni sorunlarla karşılaştığım devam etmeyi planlamıyorum. Açıkçası Türk firmalarıyla la artık çalışmayı pek düşünmüyorum...