• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018
ByNovem
467

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Üye bulunamadı şeyini ben yazmadım biri trollmü attı acep?
    MusaBrt
    MusaBrt
    Abi su vereyim mi?
    ByNovem
    ByNovem
    Yok teşekkürler . Şunu nasıl değiştiririm biliyor musun? yalnız su vereyim mi mesajını Aquarius adlı biri beğeniyor ne güzel tesadüf.
    LaxTirrek
    LaxTirrek
    404 tane mesajı var bu bir tesadüf mü? Yoksa abd nin bir oyunu mu denmelidir? Aklımızda bunun gibi nice sorular var bu sorular karşısında yanıt veremeden acı içerisinde öleceksin novem... Senin için Novemgard a geliyorum.
    Selam, nasılsınız? Ayrıca ben yok edilmeyen bir Steve'yim yok etme ihtimaliniz yüz binde bir.
    ByNovem
    ByNovem
    Every steve can be destroyed my friend.
    Adrastos
    Adrastos
    No, every steve can not be destroyed.
    ArmorStand ** = (ArmorStand) Bukkit.getWorld("world").spawn(new Location(Bukkit.getWorld("world"), p.getLocation().getX(), p.getLocation().getY(), p.getLocation().getZ()), ArmorStand.class);
    EulerAngle açı = new EulerAngle(0,0,0);
    **.setRightArmPose(açı);
    LaxTirrek
    LaxTirrek
    Armor Standin kolunu ayarlıyorsun o şekilde eşitlemişsin . Kolunun ayarının aşağıda olması gerek. Bunuda deneye deneye yapacaksın. Da ayrı
    ByNovem
    ByNovem
    şey benim profili messenger olarak kullanmayın pls ty.
    Kod:
    double pitch = ((p.getLocation().getPitch() + 90) * Math.PI) / 180;
    double yaw  = ((p.getLocation().getYaw() + 90)  * Math.PI) / 180;  
    x = Math.sin(pitch) * Math.cos(yaw);
    y = Math.sin(pitch) * Math.sin(yaw);
    z = Math.cos(pitch);
    Vector vector = new Vector(x, z, y);
    LaxTirrek
    LaxTirrek
    Yanlış yapmışsın p yaparsan sadece sana yakın olduğunda yapar ve ters olmuş . for (Entity e : armorstandinlocationu.getChunk().getEntities()){ if (e.getLocation().distance(armorstandinlocationu) < uzaklık parametresi){
    LaxTirrek
    LaxTirrek
    !equalslarıda koymayı ihmal etme harici entity yapmazsan başın belaya girer fırlatma yaptığında sen ölürsün.
    ImMp9
    ImMp9
    bu directionla olmuyormu sadece getchunk.getentities mi ?
    Novem bey EulerAngle ı yaw ve pitche göre nasıl ayarlıyorsun bi kısım kod paylaşabilirmisin
    ByNovem
    ByNovem
    tan2 miydi şuanda hatırlamıyorum ama cos sin tan yani
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…