user0919 kullanıcısının son içeriği

1. U

keşbiş olsun noltu

keşbiş olsun noltu
  2. U

Yardım MİNECRAFT serveri açıcaz

Merhaba @galil , Sunucunuzu paralı bir şekilde açmak istiyorsanız, farklı hosting firmalarını inceledikten sonra beğendiğiniz bir firmayı tercih edebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde açmak istiyorsanız, Aternos gibi siteleri kullanabilirsiniz. Başarılar dilerim!
  3. U

Online Ders yapılmaz oldu

Biz yapsak bile bunu MEB onaylamaz.
  4. U

Online Ders yapılmaz oldu

Discord gibi bir platformu sunmak bence başlı başına saçmalık. Discord bize yani Türklere ait bir platform değil, bilgiler açısından da zararlı bir durum.
  5. U

Yardım FabledSkyblock

Merhaba @Suhann , /island admin create Komutunu kullanın ve karşınıza bir menü açılacak, Island Creator başlığı altında bulunan menüye girerek kendinize ait adanızı oluşturabilirsiniz.
  6. U

Yardım Moblar doğmuyor, ateş yanmıyor ve redstone çalışmıyor.

Merhaba @SolidSteed , Sunucunuzun zorluk seviyesinin kolay modda olmadığını kontrol eder misiniz?
  7. U

Paylaşılmış en iyi coinmarket skripti | Gloreys

Başarılar dilerim sizlere.
  8. U

yandex sorunu .... !ACİL!

Rica ederim. İyi forumlar!
  9. U

Yandex disk üzerinden yeni hesap oluşturmayı ve tekrar indirmeyi deneyebilirsiniz. Yeni hesap açarsanız disk alanınız yenilenir ve bu şekilde indirebilirsiniz.
  10. U

Merhaba @ErenyTR , Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen fotoğraf yollar mısınız?
  11. U

hll

hll
  12. U

İstek 1.8x Survival Plugin Paketi Aranır!

Merhaba @plugin_arayıcısı, Aşağıda vereceğim bağlantılara tıklayarak 1.8 Survival paketlerine ulaşabilirsin.
  13. U

Bu Mesajı En Son Kim Beğenecek

Bence bu tarz beğeni, yorum kasmak için oluşturulan konulara forum içerisinde yer verilmemeli.
  14. U

Gta: San Andreas Karakterlerinin seslendirme sanatçıları ve yaşları

İlgimi bayağı çeken bir konu oldu, konuya girme gereği duydum. Konu başarılı olmuş fakat bahsettiğin karakterlerin fotoğraflarını sağ alt köşeye koysan daha güzel olabilirdi. Ayrıca, müsait bir zamanında 2. bölümü yayımlarsan güzel olabilir. İyi forumlar! :şapka: