BYTH'in en iyi cevapları

1. BYTH

Yardım Csgo için sistem yeterliliği nedir?

Counter-Strike: Global Offensive çok fazla sistem isteyen bir oyun değil ancak sisteminiz fazlasıyla eski ve yeni bir bilgisayar almayı düşünerek çok iyi yapıyorsunuz. Şu an sıfıra toplayacağınız bir masaüstü bilgisayar, alacağınız sıfır bir dizüstü CS:GO'nun hakkından fazlasıyla gelecektir...
  2. BYTH

Yardım Gta San Andreas rtx 2060 kasma

GTA: SA'nın PC portu (spesifik olarak Steam'de de bulunan yenilenmiş portu) aşırı sıkıntılı bir port. Sisteminiz ne olursa olsun maalesef bu oyunda düzgün performans almak pek mümkün değil. Oyuna "downgrader" modunu kurup oyunu orijinal sürüme indirebilirsiniz (ancak ben denediğimde modun...
  3. BYTH

Yardım Klavye Sesi Kendi sesimden fazla çıkıyor

1- Discord'un Kendi Sağladığı "Gürültü Azaltma" Özelliğini Kullanın Bir sesli sohbete girdiğinizde, sohbet bilgilerini içeren barda bulunan 5 barlı ikona tıklayıp Gürültü Azaltma özelliğini açın. Yaptığım testte gerçekten işe yaradığını açıkça söyleyebilirim. 2- Eğer Dizüstü Kullanıyorsanız...
  4. BYTH

Yardım E-Postamı unuttum

Maalesef hesabınızı kurtarabilmeniz çok zor olacaktır e-posta bilgisi olmadan. Lütfen tekrardan tüm e-posta adreslerinizi kontrol edin, Mojang sistem e-postaları alan hesabınızı tespit etmeye çalışın. Eğer e-posta adresinize kesinlikle ulaşamıyorsanız Minecraft Yardım Merkezi'ne başvurun. Formu...
  5. BYTH

Yardım FIFA 20 Siyah Ekran Hatası

İlk önce, sisteminiz oyun için fazlaca güçsüz bir sistem AMA bir şekilde çalıştırabilme ihtimaliniz var ve bu sorunu çözmeye çalışmak için aşağıdaki adımları uygulayın. 1- Ekran Kartı Sürücülerini Güncelleyin 1.1 - Windows Update ile Güncelleştirme 1- Windows tuşuna basın 2- Ayarlar'ı açın...
  6. BYTH

Yardım Fifa 19 Xbox Online Oyun

Xbox konsollarında oyunların Multiplayer modlarına erişmek için (Veya Overwatch gibi tamamen multiplayer oyunlarda oyunun tamamına erişebilmek için) Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacınız vardır. Ücretsiz multiplayer oyunlarda üyelik gerekmemektedir, ancak ücretli olan oyunlar Xbox Live Gold...
  7. BYTH

Yardım Steam hesabıma giriş yapamıyorum

Merhabalar, İlk önce panik ile epostanızı yanlış girmiş olabilirsiniz. Sakince tekrar giriş yapmayı deneyin. Epostanızın değiştirilip değiştirilmediğini eposta adresinize bakarak kontrol edin. Ödeme yaptığınız kartların ödeme geçmişlerini kontrol edin. Eğer profilinize girdiğinizde hesap...
  8. BYTH

Yardım gta san andreas

Merhaba, GTA: SA'nın PC sürümü baya sıkıntılı bir sürüm. Oyunda bahsettiğiniz hatalar mevcut. Bilgisayarınız ne olursa olsun oyunda ek bir şey yapmadan çözemeyeceğiniz hatalar mevcut. Eğer Steam sürümünü kullanıyorsanız aşağıdaki rehberi kullanarak Downgrader'ı (Oyunu PS2 döneminde çıkan ve...
  9. BYTH

Yardım Bu Sistemle Hangi Oyunları Oynarım?

Sisteminiz fazlasıyla eski. İşlemciniz 2008 çıkışlı. Bellekleriniz DDR2, sonrasında çıkan DDR3 belleklerin çıkışı 2007. Piyasada DDR2'yi geçişi 2009-2010 civarlarında. Ekran kartınız muhtemelen en yeni parça ki o bile 2013 çıkış tarihi ile eski. Bu sistemde oyun oynatmayı bırakın güncel işletim...
  10. BYTH

Yardım gamepad F310 alakalı

F310, PC odaklı geliştirildiği için oyun oynayanların çoğunlukla kullandığı Windows işletim sistemini geliştiren Windows'a ait olan Xbox tuş şemasını kullanıyor. Ve çoğu oyun PS kontrolcüleri için değil Windows ile hali hazırda desteklenen Xbox kontrolcülerinin tuş takımını gösteriyor. Neyi...
  11. BYTH

Yardım Konu açmak

Sunucu Tanıtımı Yapacaksanız: Bu bağlantıya (Minecraft Türk Sunucuları) tıklayarak Minecraft Sunucular kategorisine girin, ve sunucunuzun türüne göre alt kategori seçimi yapın. Daha sonrasında kategori başlığının sağında (cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir) bulunan "Yeni Konu Aç" düğmesine...
  12. BYTH

Yardım FPS sorunu..

2011'den kalma bir sistemle, ne kadar optimize ediliyor ne kadar düşük sistemlerle iyi çalışacak şekilde kodlanmış olsa bile, 2020'de sürekli güncellenen online bir oyunu oynamak zor olabilir. Sizin durumunuzda bu olabilir. İlk önce en basit işlem olarak grafik ayarlarını en düşük ayarlara...
  13. BYTH

Yardım ps4'te oyunlar kaç fps alır

Genel olarak tüm oyunlar konsol için optimize edildiği için FPS düşmeleri gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Ancak bazı oyunlar sistemi ciddi anlamda zorladığı için FPS düşüşleri yaşamanız olası ama PS4 kütüphanesinin %1'i bile etmez sıkıntılı olan oyunlar. Bunun dışında PS4'de de PS4 Pro'da da...
  14. BYTH

Yardım PRE. Hesabım ÇALINDI, Sizinkide ÇALINABİLİR!

Eğer hesabınızı Minecraft.net üzerinden aldıysanız hemen destek siteleri üzerinden iletişime geçin. Eğer üçüncü parti bir siteden hesap satın aldıysanız geçmiş olsun, Mojang bu tür yerlerden alınan hesaplara destek vermiyor. Ek olarak gördüğüm kadarıyla Titan Launcher resmi olarak...
  15. BYTH

Yardım Minecraft premium çalındı yardım edin !!!!!!

Eğer hesabınız minecraft.net, Minecraft edu ve oyunun kodu değilse, harici sitelerden (minecraftalhemensimdibekleme com vb...) alındıysa maalesef Mojang Destek size yardım etmez. Ancak hesabınız tamamen yasalsa destekle görüşebilirsiniz: https://help.mojang.com/customer/portal/emails/new