ByVandetta kullanıcısının son içeriği

1. ByVandetta

Etiketlemece oynuyok :D gelin :D (işsizler girsin :D)

@LeaderOS @Berk @ByMe @Crowley007 @AdexTR @adenzu54 @MineLeader @bikkik @ilkeroyun @ilkeroyun2 @Burakcan @LordTs @Elfen @afesraca @AnadoluNW @AnadoluHost @batihost.com @Hsbas @BySteve @DonsuzTurk @Jacops @ByDeichor @bydemir06 @ByDike Yetermi :D
  2. ByVandetta

Selamun Aleykum MCTÜRK AİLESİ

Hoşbulduk :)
  3. ByVandetta

Canım sıkılıyo :D internette başka yapacak bir şey yok burada takılmak en mantıklısı. Doğru fakat %85 i tanımıyor beni.
  4. ByVandetta

Hoşbulduk :)
  5. ByVandetta

Merhabalar arkadaşlar. Büyük ihtimalle yeni katılanlar veya digerleri beni hatırlamayacaktır. Biraz forumu bırakmıştım bir kaç nedenden dolayı neyse. Geri döndüm. Fark ettiğime göre alan adı Gamer.com.tr olmuş? MinecraftTurk.com adresine girince buraya yönlendiriyor zaten. Forum oyun forumumu...
  6. ByVandetta

Sunucuya girenlere nasıl spawner verebilirim?

Configi atsam essentials configin siz ayarlarmısınız?
  7. ByVandetta

golem sp kodunu falan oraya yazsaymış
  8. ByVandetta

seninki yalnış gibi kardeş adextrnin verdigi dogru ama nasıl kullanıcam onu anlamadım :/
  9. ByVandetta

skriptler dogrumu bilmiyorum. ama her giriş yaptıgında degil sadece kayıt olduklarında verecek. ve 2 tane skript vermişsiniz ikisinidemi yapayım anlamadım.
  10. ByVandetta

TWPNetwork > SkyBlock Sunucu! - Kredi Sistemi - Report Sistemi - 0 Lag - Arena - 1.7/1.8

Sunucu şu an aktif iyi oyunlar. GÜNCELL++ pvp atılmama sorunu düzeltildi! Hapishane eklendi +++
  11. ByVandetta

Merhaba McTürk üyeleri. Ben byvadnetta. İlk öncelikle iyi akşamlar. Bugün sizden şunu isteyecegim. Sunucuma giren oyunculara 5 tane golem spawner vermesini istiyorum. essentials kitlerden nasıl ayarlayabilirim? veya skript ile olabiliyorsa sevinirim. ayriyetten skyblock sunucumda oyuncuların...
  12. ByVandetta

TWPNetwork > SkyBlock Sunucu! - Kredi Sistemi - Report Sistemi - 0 Lag - Arena - 1.7/1.8

Pluginler sıkıntı çıkarttı silip tekrar yüklüyorum. Adalarınızı vs yedek aldım.
  13. ByVandetta

Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. sunucuyada beklerim. GÜNCEL++ Sunucu bakımdan çıktı!
  14. ByVandetta

UPlay Download'a tıkladığımda Steam Store'a yönlendiriyor.

Buraya konu açman saçma olmuş. Uplay'a destek ticket atabilirdin.