MartiniBiancoo kullanıcısının son içeriği

1. MartiniBiancoo

• PLAY.KARLUKNW.COM • 1.19-1.20 [1.19.4 TABANLI] | Battlepass | Klan Sistemi | Kozmetikler | Özel Setler | Mars |

Tasarım ve sistemler çok iyi duruyor. Bu sistemlerin yanına bi özel büyü fena gider.
  2. MartiniBiancoo

AiakosREBORN ekip arkadaşlarını arıyor. | Developer | Sponsor | Tasarımcı | Slimefun Rehberi | Dc Admin |

Herkese merhaba. Yaklaşık 3 sene önce ''AiakosMC'' adında 1.16.5 ve üzeri SlimeFun tabanlı bir survival sunucu açmıştık. Eskilerin ne kadar güzel ve zevkli geçtiği her gün aklımıza geldikçe sunucu açma isteği içimizde tekrar canlandı ve bunun için çalışmalara başladık. 5 gün önce temellerini...
  3. MartiniBiancoo

mc.WinterNovus.com | ELİT TOWNY SUNUCUSU | MCPE DESTEKLİ | 1.16.5 - 1.19.4 (1.17.1 Tabanlı)

Haritaları çok beğenmesem de klasiklerden farklı olduğunu söyleyebilirim, bir towny için oldukça iyi bir sunucu gibi gözüküyor. Gelip bakacağım umarım online yüksektir
  4. MartiniBiancoo

Play.LaurelsCraft.com (10 Aralık) 20:00 da açılıyor

Klasik sistemleri daha iyi pazarlayabileni görmedim. Başarılar :)
  5. MartiniBiancoo

eski forum kapatınız

Kendinize ait mapleriniz olsa 10/10 sunucu olurdu. Başarılar :)
  6. MartiniBiancoo

Minecraft Profesyonel Harita Tasarımcısı

Muhteşem yapılarınız var, umarım müşteri bulursunuz. :1:
  7. MartiniBiancoo

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Erken erişimde sunucuyu test ettim o haliyle bile sürükleyici ve eğlenceliydi. Tamamıyla açılınca ne kadar zevkli olacağını tahmin bile edemiyorum. B)
  8. MartiniBiancoo

Mc.HiperNW.Net - Özel Sistemler - Sezonlar - x2 Kredi - 1.16.5 - 10.05.2021

10 20 liraya V20 satan sunucuda benim işim olmaz, aklı olan kimsenin işi olmaması gerek.
  9. MartiniBiancoo

Mc.HiperNW.Net - Özel Sistemler - Sezonlar - x2 Kredi - 1.16.5 - 10.05.2021

P2W üzerine kurulmuş bir sunucu daha. Başarılar dilerim, tabii bu sunucuyla ne kadar olabilirse artık.