celikbilisimtr kullanıcısının son içeriği

1. celikbilisimtr

Konu Taşındı

Konu Taşındı
  2. celikbilisimtr

Hangi Hosting ?

Merhaba startcraft, Çelik Bilişim & Yazılım Hizmetleri olarak sana yardımcı olmak isteriz. Comnet Veri Merkezi Tier III+ barındırma ile sizlere, Yurt içi 60Gbit, Yurt dışı 960Gbit DDoS Hattı sunmaktayız. 1Gbit internet hattı ile internetteki hızına hız katabilirsin! Web Panelimizde var...
  3. celikbilisimtr

İstek Sandıktaki blokları madene çevirme

Sandığın önünde/arkasında satış tabelası yada kilit olmamalı
  4. celikbilisimtr

Skript her hangi bir hata verdi mi?
  5. celikbilisimtr

Yardım askyblock köylü sorunu

Sizlere değer veriyoruz ve değer verirken de birazcık kendi reklamımızı yapmaya çabalıyoruz. Bunun sonucunda hem firmamızın basit çaplı reklamını yapmış oluyoruz hemde sizlere yardımcı olmuş oluyoruz.
  6. celikbilisimtr

İstek Minecraft tavuk yumurtası eşya dropu

Merhabalar, yanlış anlamadıysam bu kodun işine yarayabileceğini düşünüyorum. İsteğinden anladığım; 100 adet yumurtaya sağ tıklayınca yani bir yere fırlatınca 2 adet elmas vermesini istiyorsunuz. Bu durumu kısaca %2 olarak değerlendirdim. Skript olarak yazdım yazdığım şeyin çok iyi derecede bir...
  7. celikbilisimtr

Merhabalar, senin sorununu/sorunu kendi sorunumuz bildiğimiz için senin için başka konulardan faydalanıp bir örnek hazırladım. Faydalandığım Konu Linki Budur Not; Denemeye vaktim yoktu eğer ki bir sorun alırsanız lütfen benimle paylaşın. options: p: &eTakas > #Mesaj başlarındaki prefix...
  8. celikbilisimtr

Yardım askyblock köylü sorunu

Merhabalar, sana yardımcı olmayı isterim umarım geç kalmamışımdır. ShopKeepers in configine girip şu satırı düzenlersen sonrasında, plugine reload atarsan sorununu giderebilirsin. disable-other-villagers: false
  9. celikbilisimtr

Sizce Hangisi?

Merhabalar dostum; Şuanda bulunan kampayamız ilgini çekebilir! Maddi olarak en uygun fiyat/performansı sunuyoruz sizlere. Şuanda Çelik Bilişim Hizmetleri tüm piyasalarda ₺75'lik AMD Epyc 7302p işlemcili sunucumuz şuanda ₺35'den sizlere sunmaktayız! Yararlanmak istiyor isen iletişim bilgilerinden...
  10. celikbilisimtr

Web Hosting'e Minecraft Sunucusu Kurmak

@fyLax_ , Şuanda bulunan kampayamız ilgini çekebilir! Maddi olarak en uygun fiyat/performansı sunuyoruz sizlere. Şuanda Çelik Bilişim Hizmetleri tüm piyasalarda ₺75'lik AMD Epyc 7302p işlemcili sunucumuz şuanda ₺35'den sizlere sunmaktayız! Yararlanmak istiyor isen iletişim bilgilerinden bizlere...
  11. celikbilisimtr

Yardım /Sell hand komutu doğru çalışmıyor

Market plugini olarak ne kullandığınızı ve plugin dosyasını atabilir misiniz
  12. celikbilisimtr

Yardım ChestCommand hatası

Dostum sorunun çözülmediyse Forest#6912 adresine mesaj atarsan yardımcı olurum
  13. celikbilisimtr

1.16.4 Süreli Claim Plugini | Lazım Bana Yardımcı Olabilcek varmı ? Sevinirim.

Pluginin; İndirme Linki Forum Gamerdaki Tanıtım Linki
  14. celikbilisimtr

İstek plugin skript isteği

Bot koruması yazısına tıklayıp aynı forum içerisinde bulunan başka bi konudan yardım alabilirsin değerli dostum. Bot Koruması
  15. celikbilisimtr

İstek Cevheri Bloğa dönüştürme

Merhabalar dostum, yardımcı olmayı çok isterim spawnerından gelen demir cevherini demir bloğu yapmak istiyorsun doğru anladım değil mi Eğerki doğru anladıysam spawner plugin ismini ya da spawner skriptini dosya.tc aracılığı ile bana ulaştırır mısın. Forest#6912 discord adresim