ChiaX'in en iyi cevapları

1. ChiaX

Yardım Kelime oyununda oluşan hata

Acaba, send loop players yerine send loop-player dener misin?
  2. ChiaX

Onaylı Tanıtım Oto Kayıt

Bu dalda en sevdiğim eklentiyi sizin ile paylaşayım o zaman: Tıkla
  3. ChiaX

Oto item alma

Merhabalar, command /sword: trigger: if player's balance is greater than or equal to 15000: remove 15000 from player's balance add 1 diamond sword to player's inventory Hızlıca yazayım dedim acil deyince siz. İşinizi gördü mü acaba?
  4. ChiaX

Yardım Parti ve arkadaşlık skripti

Merhabalar. Öncelikle; böyle bir sistem için skript yerine eklenti kullanmanız daha faydalı olacaktır. Buyurun, parti eklentisi: TIKLA! Buyurun, arkadaş eklentisi: TIKLA!
  5. ChiaX

İstek Permissions'lu Block Kırınca İtem Verme Skripti

Buyurun: on break cobblestone: if player has permission "izin.kiriktas": chance of 30%: set event-block to stone chance of 10%: set event-block to iron ore "izin.kiriktas" a sahip olan oyuncular için geçerlidir. :)
  6. ChiaX

Yardım Skyblock

Tamamdır, o eklentiyi kaldırın ve oyuncu grubunuzda essentials.build yetkisi verin. Sorun yüksek ihtimalle çözülür.
  7. ChiaX

İstek Kazı Kazan Skripti - Kontrol

Buradan kontrol edebilirsin.
  8. ChiaX

İstek Arena Yenileme Skript

Merhabalar, MineResetLite eklentisini deneyebilirsiniz. Eminim işinizi görecektir.
  9. ChiaX

Yardım Sonn

Merhabalar, kodunuzu yazdım. command /gümüşödül1: trigger: loop all items in the player's inventory: add 1 to {_tmp} if{_tmp} is 36: send "&c&lHATA! &a&lEnvanteriniz dolu!" to player else: if {gumusodul1::%player%} is not set...
  10. ChiaX

İstek Skript CoinMarket

Merhabalar. Ben ayarları şu şekilde ayarladım siz sayısal değerleri istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz: Yosunlu Taş kırınca %25 şans ile coin düşecek. 64 Coin ile p6 set alınabilecek. (1.0 Stack) 96 Coin ile p7 set alınabilecek. (1.5 Stack) on break mossy cobblestone: chance of...
  11. ChiaX

İstek özel market scripti

Merhabalar, bu skript yerine AuctionHouse isimli eklentiyi kullanmanız sunucu için daha yararlı olur. Hem dediğiniz gibi oyuncuların eşya koyduğu bir sanal market bile var.
  12. ChiaX

Yardım Minecraft Doğum Yeri Ayarlama

Merhabalar, benim kanaatimce piyasada, bu alandaki en iyi eklenti "TLGNDRespawn" Harika bir eklentidir ve %100 yerlidir. Kesinlikle öneririm. TIKLAYINIZ Bu forumda ücretsiz olarak sunuldu. İyi forumlar.
  13. ChiaX

Yardım Birini Boşluğa Düşürünce Killin Düşüren Kişiye Gitmesi

Merhabalar, Attığım skripti dener misiniz rica etsem? on death of player: if damage was caused by void: give 5 redstone named "&c&lKAN" to last attacker
  14. ChiaX

İstek Eggwars Köylüsü Marketi

Merhabalar, Shopkeepers isimli eklenti işinizi görecektir. İndirme linki için: Bana Tıkla.