ChiaX kullanıcısının son içeriği

1. ChiaX

Peona Design - Mavi Konu Tasarımı

Tasarım çok güzel! :asık: Eline sağlık.
  2. ChiaX

gamer.com.tr Yeni Bir Akım - Oyunculara Özgü Sosyal Medya

Daha iyisini gören oldu mu? :asık:
  3. ChiaX

İstek Özel spawner kazması

Merhabalar, dediğinizi tam anlamıyla yapacak bir eklenti bilmiyorum. Fakat bu eklenti en azından diğer eklentilerden işinizi daha iyi görür. Link için tıkla! İyi forumlar.
  4. ChiaX

İstek Yardım edermisiniz

Öncelikle merhaba, lobi skripti için size atacağım şey işinize yarayabilir. Ayrıca size önerim, lobi için gerekli eklentileri bulmak, seçmek veya beğenmek için internetten hazır ve ücretsiz olan lobi paketlerine bakabilirsiniz. En azından aklınızdaki soru işaretleri kalkmış olur. options...
  5. ChiaX

Play.HiraNetwork.Com | [1.8.9 - 1.16] Emek Skyblock | OPSkyblock | Aylık Tedarik, Rünlü Meslek ve daha birçok Mükemmel Sistem! | +300 ONLINE !

Haritalar güzel fakat daha da geliştirilebilir. Onun haricinde sunucu güzele benziyor.
  6. ChiaX

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

100.000 görüntülenmeyi yaklaşık 4 aydır bekliyordum. Bu yorumu atabilmek için çok uğraştım açıkçası. :D Tebrikler! Sunucu mis gibi.
  7. ChiaX

play.DevSkyBlock.com - 11. SEZON [1.8-1.15] | Türkiye'nin En Eski Emek ve Lider Skyblock Sunucusu | YENİ SEZON AÇILDI!

Minecraft'ta ilk girdiğim sunucudur. Benim için anlamı çok büyük. :asık:
  8. ChiaX

yapsavun.com | konu arşive taşınabilir. | seneye belki tekrardan?

Sunucu harika gözüküyor, mutlaka uğrayacağım! :durt:
  9. ChiaX

İstek Özel Plugin

Merhabalar, ChiaX#6271 eklerseniz size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  10. ChiaX

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları

Maalesef olmuyor :(
  11. ChiaX

yarım admin mi :wow:

yarım admin mi :wow:
  12. ChiaX

neyden yaa

neyden yaa
  13. ChiaX

nasıl yani? neyden

nasıl yani? neyden