Cikolatalim kullanıcısının son içeriği

1. C

SansorCraft Yetkili Alımları | Play.SansorCraft.Org - Alımlar Konuda!

server kapali... 9u2 forum doldurdum yaş 21 olan
  2. C

Server Açiyoruz Alimlar İçeriye....

https://**********/vupuHF gnc2363#2036
  3. C

+18 yas kurucu olmak isteyen !!

gnc2363#2036 yaşim 21 ama grafikten falan anlamam :)
  4. C

Whiscas Craft açılıyor Admin ve mod alımları!!!!

Adınız: Önder Yaş: 21 Bilginiz % 70 Kaç saat aktif olursunuz 9 10 saat arasi Discord==> gnc2363#2036
  5. C

Alımlar Başladı [BATIHOST] 6GB

Yaş : 21 : İstediğim Yetki :Server Sorumluluğu=Admin Bilgi :Söle diyeyim efendim gelene gidece bakicam oyundan bir sorun olursa ilginicem Saygılımısın : tabii ki Cok Saygili Bir İnsanim Küfürede Çok Karşi Biriyim : Neden Bizi Seçtin : İyi Bi sunucuda Kim Oynamasinki İlerde Yükselebilirz Belki...
  6. C

MinePixel | Yetkili Alımı

gnc2363#2036 <= Discord yaşim 21 Adim Önder Bilgilerimi burda yazamam isterseniz ekleyin konuşalim
  7. C

! -Batihost Sunucumuz Kurulucaktır Alımlar Var Gir İçeri- !

Ekle yaş 21 gnc2363#2036 Belki Yardimim Dokunur
  8. C

Sunucuda alım var 23,200 mb ram var yani 23 gb ram deyin içeri gir ip ye bak :D

discord gnc2363#2036 Server Sorumlusu Ariyorsan ben gelerim kardeşim 20 bilgim war...
  9. C

servere bilgili kurucu (server sahibi gibi olacak) ve admin , builder aranıyor.

gnc2363#2036 <=== Discord bayadan beri server sorumlulğu yapiyorum 20 yaşindayim dc dende yardim ediyorm mikafonum war
  10. C

PlaneTurkCraft.aternos.me

Cocuk cocuk hareketler ya banlamak nerdir la ................
  11. C

Server ip öğrenebilirmiyim

Server ip öğrenebilirmiyim
  12. C

Hayatta Kalmayi Seviyorsan İşte Sana Göre Bir Sunucu... Buyrun Sende Survival İstiyorsan Tam Sirasi CikolatalimNW.mcnetwork.me <==

CikolatalimNW.mcnetwork.me <== CikolatalimNW.mcnetwork.me <== CikolatalimNW.mcnetwork.me <== CikolatalimNW.mcnetwork.me <==
  13. C

Sende Survival İstiyorsan Tam Sirasi CikolatalimNW.mcnetwork.me <==

CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me
  14. C

Gelin Takilalim CikolatalimNW.mcnetwork.me

CikolatalimNW.mcnetwork.me CikolatalimNW.mcnetwork.me