CinarBlkz0 kullanıcısının son içeriği

1. CinarBlkz0

VIP , Mod , rehber , youtuber , reklamcı olmak isteyenler buraya :)

Sunucunuza Girilmiyor Kesinlikle Sizden Kaynaklı Bir Sorun Diğer Sunuculara Girebiliyorum Ama Sizinkine Giremiyorum ! Listeyi Yenilediğimde: Can't connect to server yada Aternosla İlgili Şeyler Yazıyor Ve Girmeye Çalıştığımda: Disconnected Hatası Alıyorum Sorunu Düzeltin Ve Bilgilendirin Lütfen !
  2. CinarBlkz0

VIP , Mod , rehber , youtuber , reklamcı olmak isteyenler buraya :)

Sunucuya Girilmiyor Disconnect Hatası Alıyorum Sizden Kaynaklımı Acaba ?
  3. CinarBlkz0

Konu kapatılsın.

whitelist açık olduğu için girilmiyor maalesef
  4. CinarBlkz0

SquerNW EFSANEDENDE ÖTE OP SKYBLOCK her şey tamamlandı hemen gel oynamaya başlaa Gelen ilk 3 kişiye VİP VERİOM

tabii ki zaten konuda var ama ben genede atayım sunucu açıldığında haber vereceğim SquerNW.aternos.me
  5. CinarBlkz0

SquerNW EFSANEDENDE ÖTE OP SKYBLOCK her şey tamamlandı hemen gel oynamaya başlaa Gelen ilk 3 kişiye VİP VERİOM

Reyiz bana yardım edebilirmisin sunucuya GUIShop indirdim ama oyunculara yetki veremiyorum acaba komutunu yazarmısın GUIShop'da vereceğim komut : /shop yardım edersen çok mutlu olurum
  6. CinarBlkz0

IP : ReallyWCraft.aternos.me Açıklama: +30da Admin Çekilişi +15de Mod Çekilişi Factions

reis banımı açarmısın Nick:AlexApi Admininiz beni ben onu kendi swemde banladım diye banladı pls banımı açın