CleveoR kullanıcısının son içeriği

1. C

MythicMobs Güncel ve Detaylı Anlatım

Tam aradığım konuydu çok teşekkürler
  2. C

Yardım Groupmanager belli bir süreden sonra grup değişiyor

**Çözüldü başka bir plugin ile çakışıyordu**
  3. C

Faction sunucu için sıralama plugini

Leaderheads alternatifi bir plugin var mı tabelaya koyabileceğim leaderheads benzeri
  4. C

Yardım Groupmanager belli bir süreden sonra grup değişiyor

Arkadaşlar dünyalar arası geçiş yapınca grup değişiyordu bende sorunu configte world kısmında sadece all_unnamed worlds bırakarak çözdüm böylelikle world dünyasını kullanmayacağım için kimse ulaşamayacak ve biri rütbe atlayınca tüm isimsiz dünyalarda geçerli olucaktı ki olduda sanırsam fakat...
  5. C

Yardım Faction Sunucuda Tnt Patlamama Sorunu

Sıkıntım halen daha devam ediyor :(
  6. C

Yardım Schematic en ufak yapıda bile çöküyor ve yüklenmiyor

@Cullen gerçekten çok işe yaradı sadece sorunu çözmekle kalmadı birde deli gibi hızlandırdı teşekkürler
  7. C

Yardım Schematic en ufak yapıda bile çöküyor ve yüklenmiyor

Sunucumda 4gb ram var kendime aitte değil bir firmadan aldım fakat en ufak schematicte çöküyor world edit schematic kullanıyorum Aynı hostta başka bir sunucu açtığımda o sunucuda schematic kullanabiliyorum rahatça sıkıntı bir pluginden kaynaklanıyor olabilir mi
  8. C

Yardım MythicMobs bosslara özel skin ekleme

Çok teşekkürler hiçbir yerde böyle açıklayıcı bir anlatım bulamamıştım :D İngilizcemde biraz kötü yabancı forumlardan da anlayamadım çok karmaşık anlatmışlardı
  9. C

Yardım MythicMobs bosslara özel skin ekleme

Arkadaşlar mythicmobsta bosslara nasıl skin ekleyebilirim bossskin diye plugin buldum skinner buldum libdisguise diye plugin buldum fakat hiçbirini anlayamadım :( libdisguiseye nasıl skin ekleyeceğimde bossskini kullanacağım biri açıklayabilir mi
  10. C

Söylediklerinizi yaptım artık patlıyor ancak block damage nasıl açacağım
  11. C

Essentials WorldGuard BugEngel Script Bug Engel scripte baktım ancak orada tnt ile alakalı bir şey bulamadım fakat orda olabilir yinede Güncelliyorum bu arada sohbet gardiyanını :)
  12. C

Ben baktım ancak antitnt tarzı görememiştim bu arada sizin sohbet gardiyanınızı kullanıyormuşum :D
  13. C

Tamamdır dediklerinizi yaptım ancak yine tnt yok oluyor acaba bu ssni attığım configlerde bir hata mı yaptım true mu yapmam gerekiyor
  14. C

Arkadaşlar yine ben sunucu destekten çıkamıyorum :D şimdiki sıkıntımda tnt patlamıyor essentials ve worldguard kontrol ettim tnt koyuyorum fakat patlamadan yok oluyor nasıl çözerim antitnt plugini tarzı birşeyde bulamadım plugin paketimde essentials ve wordlguard confilerini aşağıya atacağım...