CoolDesger kullanıcısının son içeriği

1. CoolDesger

Portal DEV REHBER - Detaylı grafik/konu tasarımı nasıl yapılır? - Püf noktaları ve en çok merak edilenler! - Artık sizde bir konu tasarımı yapabilirsiniz!

Arial fontu çok başka bir şey ama bu Poppins fontunu bir kişi kullanınca diğerleri de kullanmaya başladı onu diyorum. Poppins kullananlar zaten hep aynı tasarımları çiziyor. Ben üzüldüğüm nokta bu.
  2. CoolDesger

Portal DEV REHBER - Detaylı grafik/konu tasarımı nasıl yapılır? - Püf noktaları ve en çok merak edilenler! - Artık sizde bir konu tasarımı yapabilirsiniz!

Yenilikçi başlığı adı altında bir paragraf var ancak o kadar görüyoruz ki tasarımlarda Poppins fontunu, cidden canım sıkılıyor. Alışılmışın dışında bir şey istiyorsan farklı bir font kullan. Sen de poppins'i önermişsin, madem "yenilikçi ol" diyorsun, önerme. Bu kadar basit.
  3. CoolDesger

Forum Oyunu 2019'a bir söz bırak

Tabii yenisi gelmiyor saatler içerisinde.
  4. CoolDesger

0=0 Sadeleşir mi?

Bu arkadaşın dedikleri bana daha mantıklı geldi.
  5. CoolDesger

KAPANDI!

Burada olumsuz yorum atan kişiler zaten MCTR'den banlanan kişiler.
  6. CoolDesger

KAPANDI!

O yüzden mi konu banlanma olayından Minecraft Türkiye'nin eklenti çalma olaylarına girdi?
  7. CoolDesger

KAPANDI!

Bir yöneticinin bir üyenin IP adresi gibi şeylerin paylaşması yanlış. Bunu söyleyeyim ilk. Ayrıca bu konuyu açan üye zamanında forumda editör olmuş üye. Protokadna ve Burakcan gerekli cevabı vermiş.
  8. CoolDesger

Haber Minecraft’taki buglar, Mojang’a nasıl rapor edilir?

Araya küçük espriler koymuşsun. Güzel konu :D
  9. CoolDesger

Gamer: Discord Topluluk Kanalı!

Çok aktif olamıyorum şu sıralar ama hakkımı başkasına verebiliyorsam veriyim :D
  10. CoolDesger

İstek Sanal Market Skripti

Eğer skript doğru kodlanırsa hiçbir şey olmaz. Ama sen gidip salisede 100 tane oyuncuyu döngüye alırsan sunucudan hayır kalmaz.
  11. CoolDesger

İstek Sanal Market Skripti

Sanal market skriptinin ücretsiz versiyonunu asla internette bulamazsın. Ama şunu bir değerlendir; https://forum.gamer.com.tr/indirmeler/fcoin-forumun-en-iyi-coin-skripti-54-adet-itemli-market-100-yaml-0-variable.37/
  12. CoolDesger

CRanks V1.3.0 | Tamamen Ayarlanabilir Rütbe Eklentisi! | TÜRK YAPIMI

Aynen öyle, ha bu arada menü ismini belirtmeyi de unuttum onu da not almayı unutmayın :D Teşekkür ederim tekrardan güzel bir eklenti.
  13. CoolDesger

CRanks V1.3.0 | Tamamen Ayarlanabilir Rütbe Eklentisi! | TÜRK YAPIMI

Discord'la şu an iletişim kuramam ama bu öneremeyeceğim anlamına gelmiyor. GUI oluşturmak biraz daha iyi olmalı. Biz sadece eşya adını, eşyanın ne olduğunu ve eşyanın lore'unu ayarlayabiliyoruz.
  14. CoolDesger

Gamer: Discord Topluluk Kanalı!

400 puanım var, imkansız...
  15. CoolDesger

[ Minecrafthesabim.com ] Rezilliği !!

Çaldıkları hesabı size yutturuyorlar. Şifrenin değişmesi falan gayet normal yani.