Crotus Bilişim Hizme kullanıcısının son içeriği

1. Crotus Bilişim Hizme

Java Project Gerçek Yüzü | Yeni Dolandırıcı Kanıtları Mevcuttur Konunun Altında

90 TL Bynogameden sana bakiye atıldı hatırla dolandırdığına dahi kanıtları toplandı konu 2 güne güncellenecektir. Bu senin banlanmana sebep olucaktır.
  2. Crotus Bilişim Hizme

Burada ben müşteriyim diyene inanmıyorlar konuyu okurmusunuz haklıyı görürsün.
  3. Crotus Bilişim Hizme

BELLİ KANITLAR BULLUNUYOR BURADA SEN HALEN KENDINI SAVUNUYORSUN ÇOK SAÇMA İNSANSIN İTRAZ EDECEGINE BASKALARIN YAPTIGI YALANLARI BURAYA PAYLASIYORSUN VE BANA HALEN SAYGISIZLIK YAPIYORSUN. BANA SUC ATACANA ILK ONCE AYNAYA BAKTA KONUS
  4. Crotus Bilişim Hizme

Dolunayla Biz Kavgalıyız Zaten 7 Aydır Konuşmuyoruz Sorabilirsin Benim Senin Gibi Sahtekar Ekip Arkadaşlarım Yoktur.
  5. Crotus Bilişim Hizme

1. Özel Mesajlar Paylaşılmıyor 2.si Orada Şaka Yapıldı 3.sü Orada Müşterimi Çaldığına Dahi Söylenişte bulundu Doğruydu bizde şakalaştık Forum Kurallarını Okuyun Tekrar Şikayette Bulunacağım Eğer Kaldırılmazsa Küfürlü İçerik Var
  6. Crotus Bilişim Hizme

Şimdi Kardeş mi olduk haberim yok Ben Sahtekarlarla Kardeş Olmam Lafın Gelişi Olsa Bile Deme
  7. Crotus Bilişim Hizme

Aboovv Ne Gülüyorum sana şu an biliyonmu satıcı yokmuş ben 1 sene aldığım için bazı kısıtlamalar var cahilliğin böylesine karşılaştık
  8. Crotus Bilişim Hizme

(parkında oyna sen benim yapmam gereken siparişlerim mevcut) Bir satıcı böyle konuşamaz size tekrardan kuralları okuyunuz. Sana Ben Herkes LuckyBea dan paket aldım dolandırıldım diyen insanlarımı inanıyon çok boş yorumlar yapıyorsunuz kanıtınız varsa bekliyorum telif attığım resimden sonra...
  9. Crotus Bilişim Hizme

Ben Kişiye Özelden Bahsetmedim 2.cisi Yaptığı Logolar O Kada Ücret Etmez Ben Bunu Söyledim Eleştiri Yaptım Ve Müşterisi Olarak Yukarıdaki Konuyu Okuyarak Cevap Verirmisiniz. Benim paketimin videosunu çeken adam benden üye kasıyor o kadar gurursuz.