Cullen'in en iyi cevapları

1. Cullen

Onaylı Tanıtım minecraft scoreboard ayarlama

Tırnak içine aldıklarım senin ismini kendin yazacakların. Kodları yazarken tırnak işaretlerini katma /team add ''redTeam'' /team add ''blueTeam'' Takımlardan sonra tablonun ''objective'' kısmını halletmen lazım /scoreboard objectives add ''killedSomeone''...
  2. Cullen

Yardım Pvp Serverinde Hangi Pluginler Olmalı Yardımlarınız İçin Teşekkürler

Aslında birkaç pluginin işini yapan bir plugin biliyorum, 1.8 uyumlu Kalan canı göstermesi için bunu kullanabilirsin Bunun sayesinde ölüm sırasında havai fişek paylaması gibi olayları halledebilirsin Ölüm efektleri için bu da kullanılabilir Oklara efekt katmak için bunu kullanabilirsin...
  3. Cullen

Elinizde OPSkyblock sunucuları için güncel otosat skripti varsa verebilirmisiniz çok acil lazım bulamadım

options: p: &eHeraklesOnline &8> otodemirfiyat: 34560 otodemiradet: 456 otoaltınfiyat: 76800 otoaltınadet: 456 otoelmasfiyat: 153600 otoelmasadet: 456 otozümrütfiyat: 192200 otozümrütadet: 456 otodemirbfiyat: 31140 otodemirbadet: 456...
  4. Cullen

Yardım Server Korumaları

Kusura bakma ben yanlış anlamışım Bu linkteki hileli client önlemek üzere kullanılabilir, 1.8 uyumlu Aynı şekilde bu da 1.8 uyumlu ve her ikisi de paket saldırılarını önlemek için faydalı Ücretli ama işe yarar bir plugin.
  5. Cullen

Yardım MythicMobs bosslara özel skin ekleme

Bossta kullanacağın skini önce bu siteye yükle, sana bir texture bilgileri verecek. O ekran bir yerde açık kalsın. Libdisguise.yml kısmına bu kodu yazacaksın <MobName>: 'player <MobName> setSkin...
  6. Cullen

Yardım Schematic en ufak yapıda bile çöküyor ve yüklenmiyor

Bunu yükleyip schematic'i yeniden atmayı deneyiniz.
  7. Cullen

Yardım Aternos 1.14.4 warp

Hem ev hem de warp için bir plugin bulunuyor Pluginde warpları baya detaylı bir şekilde özelleştirebiliyorsun. Warp dahil olmak üzere daha detaylı içeriğe sahip bir başka plugin Bu pluginde warplar biraz daha basit yapıda.
  8. Cullen

Yardım Barut Ne İşe Yarar ?

Barutun kullanım alanları TNT yapımı Ateş Topu yapımı Havai Fişek yapımı (Direkt barut ve kağıt kullanılarak yapıldığında patlama efektine sahip olmaz) (Firework star kullanılarak yapıldığında patlama efektine sahip olur) Firework star yapımları Firework star kullanarak havai fişek...
  9. Cullen

Yardım zindan nasıl bulurum

Zindan nasıl bulunur? Ender Pearl havaya fırlatıldığında zindanın yönünü gösterir. Yapımı: Blaze tozu nether boyutunda Blaze öldürünce elde edilir. Nether kalelerinin içinde ''Blaze Spawner'' kısımları vardır. Ender pearl Enderman öldürünce elde edilir. Looting büyüsü kullanılarak elde...
  10. Cullen

Yardım Kitap Ne İşe Yarar

Kitapların tüm kullanım alanları Kitabın yapımı: İçine yazı yazmanın mümkün olduğu ''Book and Quill'' yapımında kullanılır. Kitaplık yapımında kullanılır. (Etrafındaki odunlar karmakarışık her cinsten olabilir.) Büyü masası yapımında kullanılır. Büyü masasında büyülü kitap da...
  11. Cullen

Yardım Dünyanın tamamına claim atma

World guard var ise şu kodu kullanabilirsin /rg flag __global__ build deny Bulunduğun dünyada inşa etmeyi kapatır
  12. Cullen

Yardım Beyler Serverime Makro Koruması Ve Hack Koruması için pl veya skript olan varmı

1.8 Hack koruması için bu plugini kullanabilirsin, insanlar tarafından oldukça tercih edilmiş https://www.spigotmc.org/resources/phoenix-anti-cheat.6207/ 1.8 Hack koruması için bir başka plugin daha var, diğerine göre daha az indirilmiş fakat yine iyi...
  13. Cullen

Yardım Küfürlü Sözcük Engelleme Scripti

on chat: if message contains "küfür": cancel the event send "Küfür etme!" to player on chat: replace all "küfür" in message with "***" ''Küfür'' yerine yasaklanmasını istediğin kelimeleri yaz, ''Küfür etme!'' kısmı ise o kelime yazılınca oyuncuya gidecek mesaj Eğer...
  14. Cullen

Yardım team

pluginin config.yml kısmında 'Scoreboard: true' kısmı olması lazım, onu şu şekilde değiştir Scoreboard: false
  15. Cullen

Yardım Minecraft Server İçin Anti-Hack Varmı

Sana tavsiye olarak verebileceğim en iyisi https://www.spigotmc.org/resources/phoenix-anti-cheat.6207/ ama birkaç tane daha var https://www.spigotmc.org/resources/hawk-anticheat-mc-1-7-10-1-8-8.40343/ https://www.spigotmc.org/resources/autoeye-anticheat-1-7-1-12.54046/