Cutler kullanıcısının son içeriği

1. Cutler

[ATTACH]

2. Cutler

[ATTACH]

3. Cutler

[ATTACH]

4. Cutler

[ATTACH]

5. Cutler

[ATTACH]

6. Cutler

Battlefield 2042 Kısa Süreliğine Ücretsiz Olacak!

EA Games tarafından geçtiğimiz günlerde Battlefield 2042’nin Xbox Gamepass’e geleceğinin duyurulmasının ardından oyunun kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabileceği de duyuruldu. Oyun severler tarafından oldukça sevilen savaş temalı oyunun gelecek ay tüm platformlarda ücretsiz olarak...
  7. Cutler

The Sims 4 Ücretsiz Oluyor!

The Sims 4 Ücretsiz Oluyor! Oyun severler tarafından oldukça sevilen The Sims 4'ün temel paketi 18 Ekim'de ücretsiz olarak erişeme açılacak. EA Games tarafından 2 Eylül 2014 yılında piyasaya sürülen ve günümüze kadar popülerliğini koruyan The Sims 4'ün resmi Twitter hesabından yapılan...
  8. Cutler

Tanıtım GUI Destekli Market Eklentisi: GUIShop

GUIShop Tanıtımı Günümüz sunucularının hemen hemen olmazsa olmazı GUIShop eklentisine gelin hep birlikte bir göz atalım. GUIShop Nedir? Ne İçin Kullanılır? GUIShop sunucunuzda bulunan oyunculara sanal bir market sunmanıza yarayan 2014 yılında geliştirilmiş bir plugindir. Bu eklenti oyunculara...
  9. Cutler

Project Zomboid Sistem Gereksinimleri

Project Zomboid Sistem Gereksinimleri Oyun severler tarafından oldukça sevilen açık dünya temalı zombi oyunu Project Zomboid'in sistem gereksinimlerine gelin hep birlikte göz atalım. Project Zomboid Konusu Nedir? 2014 yılında The Indie Stone adlı bağımsız bir geliştirici tarafından piyasaya...
  10. Cutler

Tanıtım Minecraft Set Home Plugin Kullanımı

Minecraft Set Home Plugin Kullanımı Minecraft Set Home Plugini Nedir? Set Home plugini yalnızca iki işlevi yerine getirmek için tasarlanmış basit bir eklentidir. Eklentinin iki fonksiyonu vardır: Oyuncuların belirli bir yapıyı/alanı evleri olarak kaydetmesini sağlamak. Oyuncuları kaydettikleri...
  11. Cutler

Yardım İnternel server error hatası

Hatanın ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?
  12. Cutler

Prison Architect Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Prison Architect Türkçe Yama Nasıl Kurulur? Sunmuş olduğu hapishane simülatörü ortamı atmosferi ile oyun severler arasında oldukça popüler olan Prison Architect'i Türkçe olarak oynamak isteyen oyuncular için bir rehber hazırladık. Prison Architect Konusu Nedir? 2015 yılında piyasaya sürülen...
  13. Cutler

Şu Telefon Nasıl ?

6.5 inç olması biraz dezavantaj :(
  14. Cutler

Tanıtım Minecraft Simple Tpa Plugini Nasıl Kullanılır?

Simple Tpa Nasıl Kullanılır? Merhaba değerli forum üyeleri oyuncular arasında Minecraft tpa (teleport/ışınlama) plugini olarak bilinen Simple Tpa hakkında sizler için rehber hazırladık. Simple Tpa Nedir? Simple Tpa MuleMuleDupe adlı geliştirici tarafından 3 nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır...
  15. Cutler

Yardım Sunucuya Giriş Yapamıyorum

Merhaba, kullanıcı adını yazarken boşluk bırakmışsınız sanırım, sorun bununla alakalı. Kullanıcı adınızı boşluk bırakmadan 16 karakteri geçemeyecek şekilde seçmelisiniz.