DanaBiftek kullanıcısının son içeriği

1. D

Modlu Minecraft Uzay Astronomisi

Merhaba Arkadaşlar Ben DanaBiftek, Yeni Modlu Minecraft Serisini Başladım Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  2. D

Dinazorlu Mod Paketi(JurassiCraft) Tanıtımı !

Merhaba Arkadaşlar Ben Danabiftek Kanaldan Bir Abonenin İsteği Üzerine Bu Paketi Tanıtıyorum. Umarım Beğenirsiniz.Abone Olursanız Sevinirim. Bu Arada beğenmediğiniz yerleri yorum olarak yazarsanız çok sevinirim bu sayede kendimi geliştirebilirim :)
  3. D

Pop Filtre Nasıl Yapılır ?

Dostum onun hakkında bir fikrim yok :(
  4. D

Özür dilerim fakat kanalım minecraft videolarıyla alakalı çoğunlukla.Burada genelde video paylaşan insanlar dolaştığı için yararı dokunacağını düşündüm ve paylaştım :) Çok teşekkürler :) Teşekkürler dostum :D
  5. D

Merhaba Arkadaşlar Ben DanaBiftek !! Bu Vlog bölümünde evinizde nasıl pop filtre yapabileceğinizi anlattım :) Yorumlarınızı bekliyorum.Oyun videolarını seviyorsanız abone olabilirsiniz :)
  6. D

Yaz Geldi Ve Sen Hala Sıkılıyor musun ??

Teşekkürler gerçekten çok memnun oldum :)
  7. D

Beğendiğiniz için çok teşekkürler :))
  8. D

Beğendiğine çok sevindim dostum :D
  9. D

Yok dostum kendimi kasmadım öyle görünmüş olabilirim ama.Komiklik göreceli bir kavram mizah anlayışın daha faklı olabilir saygı duyarım :) Kendimi de rezil ettiğimi düşünmüyorum ki zaten etsem bile türkiyede neler var buna rezillik denmesi bana saçma geldi.Değerlendirmen için teşekkürler :D
  10. D

Bu çekerken limon içtim zaten orası bariz :D Beğenmenize çok sevindim dostlar gerçekten :D
  11. D

Ben DanaBiftek... Buda Kanalımın Yeni Tanıtım Videosu
  12. D

Korku Haritası Videosu Yorumlarınızı Bekliyorum

Merhaba Arkadaşlar Ben Danabiftek Yeni çekmeye başladığım minecraft haritaları serisine bir video daha ekledim. House of Silences !!! Çok korkunç değil fakat çok gerilim yüklü :D Umarım Beğenirsiniz. Kanalın hakkında yorum yaparsanız sevinirim :) Link:
  13. D

Adventure Map Videosu Yorumlarınızı Bekliyorum

Teşekkürler düzeltme için :D Videonun açıklama kısmına ekliyorum :)
  14. D

Adventure Map Videosu Yorumlarınızı Bekliyorum

Merhaba Ben Dana Biftek Kanalımda Adventure Map oynadım.Umarım beğenirsiniz.Beğenmediğiniz yönleri yazarsanız ona göre bir yol izlerim videolarda teşekkürler göz attığınız için :)
  15. D

Ekipman Vlog'um Yorumlarınızı Bekliyorum

Çok teşekkürler değerlendirmen için konuşma konusunu düzeltmeye çalışıyorum.Zamanla düzelteceğimi umuyorum. Aklıma yeni şeyler geldikçe vlog çekiyorum bir zaman koyarsam ne derece bağlı kalabilirim emin değilim. "Nailed İt!" aklımın ucundan geçmedi kutu yırtma konusunda aslında bir gönderme var...