DarkAce kullanıcısının son içeriği

1. DarkAce

Play.EpirosNW.xyz > Faction Sunucusu│ /VİPOL │ASLA P2W OLMAYAN SUNUCU│ KASALAR │RÜTBE │EDİT │GÜNLÜK ÖDÜL │ SEVİYELİ OTO SAT │BİTCOİN ve Daha Fazlası

Eğer hangi sistemler getirilmesini ve geliştirilmesini söylerseniz bizde onları yapalir veya geliştirebiliriz
  2. DarkAce

Play.EpirosNW.xyz > Faction Sunucusu│ /VİPOL │ASLA P2W OLMAYAN SUNUCU│ KASALAR │RÜTBE │EDİT │GÜNLÜK ÖDÜL │ SEVİYELİ OTO SAT │BİTCOİN ve Daha Fazlası

Merhaba forum.gamer'dan bildirim gelmemiş maalesef cevap yazamadım sunucu o tarihte hostingden kaynaklı bakım vardı şu an aktif sunucu Join the Epiros Network Discord Server!
  3. DarkAce

Merhaba yorumunuz için teşekkür ederim . o tarz şeyler olduğu için kredi çektiğiniz zaman pay komutunu kullanamıyorsunuz
  4. DarkAce

Yorumunuz için teşekkür ederim.Eğer tavsiye ettiğiniz bir sistem varsa öneride bulunabilirsiniz bizde kendimizi geliştirme fırsatı bulabiliriz.
  5. DarkAce

Yardım Yardim Askyblock chesti acamiyorum ve blok kirma sorunu

Merhaba sorun hala devam ediyor mu bilmiyorum ama şunları dener misiniz ada oluşturup /rg flag __global__ use allow /rg flag __global__ chest allow /rg flag __global__ interact allow Komutlarını dener misin Sorun çözüldüyse en iyi cevabı vermeyi ve konuyu kilitlemeyi unutma ) :)
  6. DarkAce

Yardım Sell Hand,Sell All Komutu Ekleme

group manager kullanıyorsan bunları ekleyebilir misin - shopguiplus.sell.hand - shopguiplus.sell.hand.all
  7. DarkAce

Yardım Sunucuda RG Atınca Oyuncular Npc Lere Tıklayamıyor

Arkadaşın da söylediği gibi eğer sandıklarda açılmıyorsa /rg flag wgismi chest allow komutunu kullanabilirsin Çözüldüyse konuyu kilitlemeyi ve çözen kişiye en iyi cevap vermeyi lütfen unutma :)
  8. DarkAce

Yardım NametagEdti pl çalışmıyor

Merhaba sunucumda TAB plugini ve NameTagEdit pluginlerini beraber kullanıyorum bir sorun çıkmıyor
  9. DarkAce

Yardım Sunucudaki ilginç bug ve sorunlar !?

Merhaba sorun 1'deki sorun acaba siz gamemode 1 de envanter açınca mı oluyor
  10. DarkAce

Yardım Boss'u öldürünce itemlerin envantere gelmesi.

Merhaba mythicboss plugini anlaması biraz zor sanırım ondan item düşmüyor onunla birlikte kullanabileceğin plugin bossesexpansion
  11. DarkAce

GriefPrevention | Claim Plugini | oyuncu 10 gün girmesse claim silinsin ve kordinatları chat de yazsın

Merhaba yeni factions sürümünde bu olay mevcut diye biliyorum. 1 Hafta boyunca oyunculardan biri oyuna girmez ise klan otomatik bir şekilde kapanıyor ve bütün claimleri gidiyor.
  12. DarkAce

Yardım Combatlogx Yay Veya Oltayla Kendine Vurunca Savaşa Girme

Kullandığın dünyada yay veya olta kullanımını yasaklayabilirsin.işine yaradıysa en iyi cevap vermeyi lütfen unutma :) on rightclick with bow: if player's world is "spawn": if player is not op: cancel event send "&cSpawnda yay kullanmak yasaktır!" on...