Davos kullanıcısının son içeriği

1. Davos

OverCraft.batihost.net [Yeniden] Büyük Telafi Eventleri /Pazar Sistemi/İnek/Minez [+150]

Bi dönem aktif değildim tekrar aktif olucam toparlıcaz inşallah.
  2. Davos

OverCraft.batihost.net [Yeniden] Büyük Telafi Eventleri /Pazar Sistemi/İnek/Minez [+150]

Sunucumuz Açılmıştır Sezon Sıfırlanmıştır Spawn Mapı Güncellenmiştir
  3. Davos

Yeni bi map ayarlıyoruz biraz vaktimiz alıyor ama açıcaz sabır
  4. Davos

Sunucumuz Bugün Bakıma Aldık Sezon Sıfırlıcaz Beklemede Kalın
  5. Davos

Spawn Warp Pazar Warp İnek Warp Görev Warp Arena
  6. Davos

GloryNetwork.batihost.com (GÜNCELLENDİ) Aktif Sütİnekleri Takas Boss PVP ! Ve Daha Fazlasi 1.8/1.11 Buyrun

Senin Banını Açtım Ben Çılgın Çoçuk hemden dksında açtım banlandığını gördüm
  7. Davos

GloryNetwork.batihost.com (GÜNCELLENDİ) Aktif Sütİnekleri Takas Boss PVP ! Ve Daha Fazlasi 1.8/1.11 Buyrun

Öncelikle Ben süpriz yapmayı severim memoryNetwork bizim eski serverimizde paket tamamen bize ait hiç şüpeniz olmasın warp orman konusunda bu sorunu başta kimse söylemiyor şimdi herkes bu konuda şikayetçi ayrıyetin warp ormanı adanın üstüne yerleştirmedik sonuçta ilah bot yapmanı gerektiren bi...
  8. Davos

Öncelikle Warp Boss kaldırıldı sunucudaki bug bulup bunu yayılması adına bir durum vardı o yüzden bazı oyuncular banlandı ve serverden p8 edit op itemleri kaldırılalı 1 aydan uzun bir süre geçti yorumunuz için teşekkürler
  9. Davos

Forumla Bayadır İlgilenmiyorum CerenHD Yetkisi Alındı Teşekkürler
  10. Davos

Konuzumu Günceliyeceğiz Serverdeki Kitleri Düzeltik P7 Set P5 Düştü
  11. Davos

On Yıllık Minecraft Oyuncusuyum Böyle Bir Server Görmedim:bayrak::asık::asık::asık: Teşekkür Ederiz