Diggo kullanıcısının son içeriği

1. Diggo

Mimar arayanlar buyursun...

4+ Yıllık Tecrübem ile Ekip Arkadaşlarımı Sabırsızlıkla Bekliyorum. ---------------------------------------------------------------------------- Mediavel ve TerraForm Konusunda Yetenekli ve Tecrübeliyim ----------------------------------------------------------------------------- Mimarlığı ve...
  2. Diggo

CubeLand HUB Sunucu- Factions ekibi kuruluyor!

Kısa bir süre önce kapatılan sunucumuz tekrar gün yüzüne çıkıyor! Cube Land , 1 Temmuz 2019 tarihinde açılışıyla birlikte ilk defa sektöre adımını attı. İnişli ve çıkışlı 2 ayın ardından sunucu belirli sebeplerle farklı sektörlere geçmek üzere...
  3. Diggo

Herobrine

Hort
  4. Diggo

Gözyaşı (PART3)

O karanlık zindan tipli yerde Burak yalnızdı korkuyor ama kimseye bir şey diyemiyordu eninde sonunda o yosun bağlı eski kapı açıldı ve üzüntülü şefkatli ama korkak zavallı bir yaşlı kadın içeri girdi -Ah yavrum sen daha küçükmüşsün yazık olacak :( +Nasıl ne yapacaklar bana ne olacak ! -Boşver...
  5. Diggo

Sihirli Steve'm 2. Bölüm

Nefis parmaklarımı yedim devamı gelsin
  6. Diggo

gelin çok güzel server! gravenw içeri gir!

Burası yetkili alım yeri reklam değil tşkmi geçiyon ?
  7. Diggo

Yaptığım ilk mediavel buildler yardımınıza ihtiyacım var

Teşekkürler tavsiyen önemli =)
  8. Diggo

Yaptığım ilk mediavel buildler yardımınıza ihtiyacım var

Amatör olduğum için profesyönellerin yardımına ihtiyacım var yaptığım ilk mediavellerden eksiklerimi söyleyin eleştiriye açığım.
  9. Diggo

öylesine bi build daha 2.bu

Kaç yıldır build yapıyosun söylermisin
  10. Diggo

Moderatör olmak istiyorum tecrübeliyim))

Adım Berat Neden MOD olmak istiyorum: Daha önce çoğunlukla sunucuların yönetim ekibinde çalıştım kuruculuk adminlik ve ençok moderatörlük builderlik anlayacağınız 6 yıllık Minecraft oynama sürecimde hertürlü yetkiyi deneyimledim ve moderatörlüğü kendime yakıştırdım Neden beni seçmelisiniz...
  11. Diggo

Konu kapansın

Denedim alımlara baktım olmadı server açtım olmadı bende yeteneğimi bu işe vurmak istedim hepsi bu