DIO

Profil Mesajları Gönderiler Hakkında Ödüller

• İnegöl'de Muhtarın Yeri'nde 750 gram köftenin yanına açık ayran ve çoban salatası yemediysen sana İnegöllü diyemeyiz.
    • Beğen
    Reactions: DIO
    DIO
    DIO
    At çiftliğine gezinti yapmaya gitmedim hiç. Köyün içinde ufak bir yürüyüş birde mezarlığın oraya kadar yürüyüş yapmıştım ben. Birde girişten sağa sapınca ağaçların altında biraz gizli mangal yerleri var. Piknik masaları falan var. Tam emin değilim ama at çiftliğinin olduğu tarafta ufak bir gölet var galiba. O tarafta yeşilliklerin altında mangal yapan insanları görmüştüm.
    • Beğen
    Reactions: Zulu
    Zulu
    Zulu
    O gölet eskiden masmaviydi içinde baya balık filan vardı ama sonra sular azaldı kirletildi artık pek görmeye değer değil maalesef.
    • İlginç
    DIO
    DIO
    Keşke önceden görseydim onu.
    şu müziği nerden kapatıyoruz, ses yüksekte kalmış sıçradım
    DIO
    DIO
    Aynen baya yüksek sesi var XD dur ben kapatayım
    • Beğen
    Shrike
    Shrike
    ova çizimleri nedense pek hoşuma gitmiyor ://
    DIO
    DIO
    Ova çizimleri part 8 stili çizimler çünkü rohanın mangası part 8 ile beraber çıkıyor ve çizimi part 8. Animasyon stüdyosu part 8 stilinde yapıyor rohan ovaları. Bence harikulade olmuş.
    • Beğen
    Reactions: Shrike
    DIO
    DIO
    Bence Rohan ovadan daha çok yapacaklar,david productionun hoşuna gidiyor yapmak galiba. Böyle rast gele bölüm seçerek yapacaklarına en başından anime etseler güzel olurdu. Hatta Rohan gucciyi de anime etseler keşke asdasdasd
    My name is Yoshikage Kira. I'm 33 years old. My house is in the northeast section of Morioh, where all the villas are, and I ** not married. I work as an employee for the Kame Yu department stores, and I get home every day by 8 PM at the latest. I don't smoke, but I occasionally drink.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…