Ebo Space kullanıcısının son içeriği

1. Ebo Space

hadi gülüm oyna yandan yandan

hadi gülüm oyna yandan yandan
  2. Ebo Space

LoL bedava sihirdar adı değişimi

Uygulayan arkadaşlar burada belirtebilir mi? Ben kendim uyguladım ve çalıştığı için paylaştım. Bu arada konu halen güncel.
  3. Ebo Space

Aynı hesaba zaten 1den fazla isim değiştirmezler. Bu anlattığım yöntem de illegal bir şey değil açığı kapayacaklarını düşünmüyorum, ki bence zaten açık da değil, yaparlarsa başlangıçta şampiyonları free vermeyi kapatabilirler ki o da zora sokar, o yüzden bir şey olacağını düşünmüyorum.
  4. Ebo Space

[20.06.2019 18.00] PokeTürk Pixelmon Türkiye Sunucusu Destansı sistemler!

Yalnız Pixelmon sunucusu için 6GB aşırı yetersiz. Eklenilen pluginlerin ve mapın her geçen gün oyuncuların istilasına maruz kalacağının bilincinde olmanız lazım. 6GB Ram İle maksimum 5-6 kişi oynayabilir kısa vaadede. Eğer Ramini yükseltebilecek bütçeniz varsa ve sunucuda oyuncuların sayısının...
  5. Ebo Space

"Bedava sihirdar adı mı değişilirmiş yahu?" Dediğinizi duyar gibi oldum, şimdi sizlere anlatacağım taktikle neredeyse hiç efor harcamadan sihirdar adınızı değiştirebileceksiniz. Öncelikle değiştirmek istediğimiz sihirdar adını yeni bir hesap açarak claimlememiz gerekiyor. Atıyorum sizin güncel...
  6. Ebo Space

Haber Minecraft’ın 10 Yıllık Geçmişi & Çekiliş!

Resmen hayatım bu oyunda şekillendi :) Arkadaşlıklarım, ölümler, kazalar, her şeyi bu oyunla yaşadım, akrabalarımı toprağa verirken bu oyunda da onlar için en masum duygularla mezarlar yapmıştım, sunucularda oynarken buglara kurban giden itemlerim için saatlerce ağlamıştım, arkadaş sanıp çok...
  7. Ebo Space

Pixelmon Türkiye [play.pixelmonturkiye.net]

İncelememi yazmak için sunucu hakkında yeterince bilgi sahibi olmalıydım diye yaklaşık 1 haftalık oynayış sürem bazında bazı değerlendirmeler yapacağım: Öncelikle sunucu Türkiye'de kurulan en eski pixelmon sunucusu, tekrardan açılmış ve kurucu kadrosunun 6 senelik tecrübesi var. Sunucuda ilk...
  8. Ebo Space

Kakashi naber, ben kushizukushime hatırladın mı :D

Kakashi naber, ben kushizukushime hatırladın mı :D
  9. Ebo Space

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Beyler Süper server emek verilmiş belliki rpg herkes biliyor akademi dersleri v.b çok iyi oluyor diğer serverlerin aksine bu server tutumlu ve güzel olumsuz yorumları dikkate almayın serveri kötüleyip kendi serverlerine çekmeye çalışıyorlar bence.
  10. Ebo Space

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

Ad:Erberk SoyAd:Tan Yaş(12):15 Yaşanılan Şehir:Neresi olura orası .d Olgunluk(Az,Çok,Üst):Çok Plugin Bilgisi(%?):%1 :D TeamSpeak Kullanımı:Yok Skypeniz:ebospace
  11. Ebo Space

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

ben 2 saatte 1 açıyorum ve cevap elmemişse edilmemişsin yada edilmişsin hajime afk 3 gündür :)