Edoux kullanıcısının son içeriği

1. Edoux

Yardım Authme Crash yiyor

1.16da sorunsuz çalışan AuthMe: TIKLA (5.6.0-beta2 versiyonu sorunsuz çalışır)
  2. Edoux

İstek Her saniye oyuncunun koordinatlarını kaydeden skript lazım.

çok sağlıklı bir yöntem değil. every second: loop all players: if loop-player's world is "troy": set {loc::%loop-player%} to loop-player's location
  3. Edoux

Yardım X-ray Koruma Plugini

Orebfuscator öneririm en iyi x-ray plugini olduğunu düşünüyorum (Anti-xray sunucumda çalışmıyordu belki sizinde çalışmıyordur diye dedim).
  4. Edoux

Yardım Console Yazı Kapatma

server.properties i notepad++ ile aç ve broadcast-console-to-ops=true yazan yeri false yap, sorunun çözülürse belirtmeyi unutma
  5. Edoux

Yardım Bungecoord ile Spigot da Hub komudu girince ışınlanma YARDIM EDİN

Bunun için MyCommand plugini gerek. Bu yazıya tıklayarak indirebilirsin. Bu arada internette MyCommand plugini kullanımı hakkında çokça kaynak bulunuyor. Öncelikle plugini indir sunucuyu kapat aç yap dosyası gelsin. Ondan sonra MyCommand > command > example.yml olacak. Example.yml nin içindeki...
  6. Edoux

Yardım Yardım!

Benim sorunum şöyle; Sunucuma bir kişi giriyor örneğin adı "Player" olsun, başka biri "Player" ismi ile girince oyundaki kişiyi atıyor. Yanlış hatırlamıyosam bunu çözmek için bi plugin gerekiyordu ama ismini hatırlayamadım şimdiden teşekkür ederim. (not: Sunucumda AuthMe yüklü ve sorunsuz çalışıyor)
  7. Edoux

Yardım Aynı grouptaki kişilerin birbirine vuramaması

Selamlar değerli forum üyeleri, öncelikle ben groupmanager plugini ile 2 tane group oluşturdum birinin adı tkm1 diğerinin adı tkm2, ben bunların arasında pvpyi kapatmak istiyorum böyle bir şey mümkün mü? Örnek verecek olursak "tkm1" deki adam tkm1'dekilere vuramayacak ama tkm2 dekilere...
  8. Edoux

Yardım World Guard Hatası (Ücretli Yardım Edicek Yokmu)

İlk olarak eline bir deri al ve rütbehammaddeye attığın tüm wgleri sil (komudu /rg delete veya /rg remove olmalı). Ondan sonra aşağıdaki adımları tek tek uygula Kafamdan yazdım, denemedim sen deneyebilirsin eğer çalışırsa ne mutlu bana :) Çalışmazsa WorldGuard'ı güncellemeyi deneyebilirsin.
  9. Edoux

JaredProject Faction Plugin Paketi - Şimdi 50TL!

Çok kaliteli bir paket, eğer sunucu kurma gibi bir isteğim olsaydı kesinlikle ilk bu paketi alırdım. Sonsuz destek + sonradan eklenen güncellemeler ücretsiz! Ve 50 TL, böyle bir paket için gayet ucuz.
  10. Edoux

Yardım ÇÖZÜLDÜ! - DeluxeMenus Online Sayısı Yazma

teşekkür ederim işime yaradı sorunu çözdüm
  11. Edoux

Yardım ÇÖZÜLDÜ! - DeluxeMenus Online Sayısı Yazma

Arkadaşlar Hub Sunucum için DeluxeMenus pluginini kulanıyorum amma velakin hologramlarda {online: SunucuIsmi} komudu çalışırken DeluxeMenus de çalışmıyor ??
  12. Edoux

[mc.saltanat.xyz] İleride belki tekrardan?

Muhteşem olmuş kesinlikle gelip oynayacağım <3
  13. Edoux

Ryzen Faction Plugin Paketi (Bedava)

bence bedava bir pakete göre güzel scoreboard ı ve titlemanager ı çok beğendim renkleri güzel bence, tek eksiği taglar yok onun dışında beğendim (onuda kendimiz yapalım bi zahmet :D )
  14. Edoux

ronniecraft.batihost.net l SkyBlock l 1.8 | /vipol Herkese Bedava Vip | Tadımlık SkyBlock Keyfi | MİNYON ÖZELLİĞİ , KELİMEOYUNU , ENVOY EVENTLERİ VB..

güzele benziyor, ama servera girdiğimde maksimum kayıta ulaştınız hatası aldım daha önce bu servera girdiğimi hatırlamıyorum
  15. Edoux

PLAY.PEDRANETWORK.COM | ULTRA OP-SKYBLOCK | 1.8 - 1.16 | Dakika Coin, Fırın, Banka, Günlük ödül, Huni, Ada Drop | /vipol yazarak 3 gün Hediye VIP! |

servera ilk girerken hile kontrolü ve bağlantı kontrolü yapıldı. internetim iyi ve hile de kullanmıyordum ama ban yedim :D discord adresi de geçerliliğini yitirmiş