EfeOyunda kullanıcısının son içeriği

1. EfeOyunda

Hort of all horts

Hort of all horts
  2. EfeOyunda

I'm still here.

I'm still here.
  3. EfeOyunda

hort

hort
  4. EfeOyunda

Eski dostum geri dönmüş dediler.

Eski dostum geri dönmüş dediler.
  5. EfeOyunda

Üstündekine Sarılmak İster Misin?

Eski dostlara sarılmazsak ayıp olur. Ama ben slenderman'sam şimdi sarıldığım kişi ölür mü ? (!)
  6. EfeOyunda

??

??
  7. EfeOyunda

Yardım End Portalını Bulamıyorum.

/gamemode 3 komutu ile izleyici moduna geçiniz, ardından portalı öyle arayınız çünkü Minecraft seed ve custom buildings alt yapısı ile beraber bir oyunda "End Portalı" olmak zorundadır. Ayrıca bu portalı açmak için ender gözlerine ihtiyacınız olmakla beraber "Nether" dan Blaze Çubukları...
  8. EfeOyunda

Yardım minecraft bot ile nasıl yapı yaparım

Bunun için Hack Client , Auto Builder veya diğer bir alternatif makro atayıp bir şeyler deneyebilirsiniz.
  9. EfeOyunda

Yardım Crash hatası yardım :(

Veya Minecraftına daha fazla ram vermeyi dener misin? Ardından orjinal Minecraft launcheri kullanmayı dene. O işe yaramaz ise Spigot Launcher önerimdir. Sonra da java nı güncellemeyi dene Ardından da tüm anti virüs programlarını devre dışı bırak Ardından da kullandığın launcherleri yönetici modu...
  10. EfeOyunda

Cleize yani Ege#1111 adlı "Tasarımcının" bebeklikleri

Yani, nasıl söylesem iki tarafta çatışmaya girmiş iki tarafta üslubunu bozmuş saygısını yitirmiş biri birinden daha iyi olduğunu iddia ediyor yani "çocuk" kavgalarına tutuşmuşlar. Neden ki yani akabinde ikisi de tasarımcı ikisi de işini yapıyor neden iletişime girdikleri zaten meçhul bu...