Elfen kullanıcısının son içeriği

1. Elfen

hort

hort
  2. Elfen

> WTPrison | Hapishane / PvP Sunucu | Aktif!

Gözümde canlanır koskoca mazi, sevdiğim nerede ben neredeyim...
  3. Elfen

Uzun bir aradan sonra foruma girdim, profilimdeki mesajlara baktım, atomy'e tkladım ve kulağım...

Uzun bir aradan sonra foruma girdim, profilimdeki mesajlara baktım, atomy'e tkladım ve kulağım patladı müzik başlangıcı yüzünden...
  4. Elfen

Discord.JS | Embed İle Oylama Yapma

Hayranım bu kafalara
  5. Elfen

Bu konu kapatılmıştır.

Bilemezsin.
  6. Elfen

WionsCube Tasarım Daha Tam Bitmedi

Güzel olmuş
  7. Elfen

coloritecraft.rabisu.net Yeni Faction Serverı sizi de aramıza bekleriz :)

Tanıtım konusu gerçekten çok başarılı olmuş. Keşke tüm kullanıcılar sizin gibi özen gösterip iş yapsa. Her ne kadar konuyu beğensemde bir iki beğenmediğim kısım var. Bunları maddeleyecek olursak: IP adresi sanırım 15 punto, bunun yerine 26 puntoyu tercih ederseniz konuya giren kullanıcıların...
  8. Elfen

Neden ?

Bilemiyorum benim anladığım bir yaz buhranında olabilirsin veya aşırı asosyellikten ötürü kafayı yiyorsundur? Temelde bir cevap aradığınıda sanmıyorum sadece içini döküyorsun, eh bahsettiğim gibi asosyellikten ötürü ise buna muhtaçsın elbette. Şunu yap mutlu ol bunu yap hayat güzel olsun vs...
  9. Elfen

Zaman Geçirecek Oyun

İnanılmaz
  10. Elfen

Web Script Yazma&Kodlama Hakkında YARDIM !

Google'dan bulabileceklerin de bu işi yapanlardan olur. He bak bunu da bu işi yapan söylüyor.
  11. Elfen

Web Script Yazma&Kodlama Hakkında YARDIM !

programlamadan ve arama motorunu kullanmaktan başlamalısın
  12. Elfen

vrchat'te cemaat yapmak

olur kardeşim yeter ki gönülden iste
  13. Elfen

Pay To Win (Para Yatırdıkça Kazan) Oyunlar

El de sensin dil de sen @GodofMilker
  14. Elfen

[alpha] Leopar: Lua kullanan bir Skript alternatifi

Hazır bu tarz bir konu var bunuda bırakmadan olmaz. Lua yerine JavaScript yazmak isterseniz walterhiggins/ScriptCraft
  15. Elfen

Java - Nedir bu NullPointerException?

Ben "null kullanmayın kullandırtmayın" derken kimseye gidip milletin kafasını eze eze "kullanmayacaksınlan!" tarzında bir şey demedim. Ortada bir konu var ve ben doğru bulduğum inandığım şeyi kanıtlarıyla ve bu alanda ileri gelenlerinde doğru bulduğunu belirttim. Megacrafter adındaki arkadaş ile...