ELSuperior kullanıcısının son içeriği

1. ELSuperior

Cladium Network | 1.17 Hayatta Kalma Sunucusu [YAKINDA]

Ne tür bir ağır itham göremiyorum. Log dosyası epey bir eski olduğu için ulaşamıyorum. O arkadaşın yazdığı gün sunucumuza ekran görüntülerindeki tiplerden 5 6 tane geldi ve banladık. Ve sinirlendiğimiz için öyle bir sebep yazdık. Ben arkadaşın yanlış anlaşıldığına inanıyorum ve banını kaldırdım...
  2. ELSuperior

Eleştiriye açığız merak etme.
  3. ELSuperior

Eleştiri bunun neresinde acaba merak ediyorum...
  4. ELSuperior

Yüzsüz gibi bir de buraya ekran görüntüsü atmış arkadaş... :D Gerçekten çok komik birisin. Mesaj geçmişini de ben atayım bari.
  5. ELSuperior

Sunucu Açılış Tarihi Yaşanan domain problemleri sebebiyle 18:00'da sunucuyu açamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tahmini açılış tarihi: 9.11.2020 21:00
  6. ELSuperior

Tahmini olarak akşam 18:00 gibi açılıyor olacağız. Bilgilendirmeyi Discord sunucumuz üzerinden yapacağız. Lütfen Discord sunucumuza uğramayı unutmayın! - Konuya Discord daveti eklendi.
  7. ELSuperior

Çipleri siz üretiyorsunuz, orijinal yapımlarını çok bozmadan, araya 1 tane çip ekledik. Merak etme kelime oyunları yok :)
  8. ELSuperior

DISCORD SUNUCUMUZ https://discord.com/invite/p6nqqmR
  9. ELSuperior

[eurosia.keyubu.com] Eurosia Network | 1.16.2 HARD-EMEK Survival Sunucusu - Rank, Coin, Meslek, Eventler | Yenilikçi/Zorlayıcı Hayatta Kalma

Discord sunucumuza gelmeyi unutmayın! Discord: KksG6C8 Asgard Zindan