EmeraldNetworkTK kullanıcısının son içeriği

1. EmeraldNetworkTK

Özel İnekler | Tam performanslı fabrika inekler! | v2.1 | 1.8 - 1.13

Öncelikle Eline Sağlık Çok Beğendim . Düzenlemekte Olduğum SkyBlock eklentilerim arasında yer almasını isterim C:
  2. EmeraldNetworkTK

Play.EmeraldNW.Tk | 1.8 - 1.13 | HİLE YASAK | Özel Kasalar | Turnuva | Haşmetli Taş | Özel Edit Alanları | Boss | Rütbe | Eventler | Düzenli Orman |

Şimdi Şöyle Oluyor , Haşmetli Taşımızın Belirli Bir Canı var . Bu can her kazma ile kazışımızda 1 can gider , arada %15 şansla da Kritik vuruşlar ile 3 can götürebiliriz . Taşı Kırdıktan Sonra İçinden Tam Set ve Yıldız Parçası verir , Bu Parça ile de ilerideki köylülerden Takas Yaparak İtemler...
  3. EmeraldNetworkTK

kapansın

Konu Tasarımı Yetersiz.
  4. EmeraldNetworkTK

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Eski Oyuncularından biri olarak Sunucuyu Tavsiye Ederim , En Ufak Ayrıntısına Kadar özenle yapılmış eklentiler vesayire olsun Katılmanızı Öneririm :şapka:
  5. EmeraldNetworkTK

Play.EmeraldNW.Tk | 1.8 - 1.13 | HİLE YASAK | Özel Kasalar | Turnuva | Haşmetli Taş | Özel Edit Alanları | Boss | Rütbe | Eventler | Düzenli Orman |

Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler . Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim , Aynı Şekilde Kendi Sunucusunu da öneririm ben de zamanında çook vakit geçirdim :)
  6. EmeraldNetworkTK

Emerald Network Aktif !

Emerald Network Aktif !