EminAslan2 kullanıcısının son içeriği

1. E

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

2 kere kara listeden çıkartıldın diyorsun da zaten 1inde boş yere almıştın hatırlatırım ayrıca hem haksız yere banlayıp 2 gün bekletiyorsun sonra forum açınca banı kaldırmıyorsun . MuzCrft türkiynin en iyisi
  2. E

MuzCraft Rezilliği Emek Hırsızları

Ayrıca discord sunucularından da yasakladınız
  3. E

Kesinlikle tehdit etmedim ve 2 3 gün boş yere banlı kaldım vip süremde boşa gitmişti ve madem özür diliyorsunuz banımı neden açmıyorsunuz sizde farkındasınız boş yere banlandığımın bir hesap hakkı bile tanımadan kara listeye aldınız.
  4. E

MuzCraft Üstün MineCraft SUNUCUSU!! XDCFGSHVJBSNJ :D
  5. E

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

ve normalde açıcaktı herhalde forum açtığım için açmıyor banımı
  6. E

O kadar doğru söylüyorsun ki beni banlamak için sebep arıyorlardı zaten :D param felan onca emeğim çöpe gitti
  7. E

Öncelikle merhaba, uzun süredir bu sunucuda oynuyorum ve böyle saçma bir sebepten banlandığım için açıkçası üzgünüm. Banlayan kişiye her yerden ulaşmaya çalıştım fakat ilgilenmedi bende buraya yazma kararı vermiştim fakat buraya yazdığım zaman böyle bir girişimde bulunduğum için kurucu olan...
  8. E

Öncelikle merhaba, uzun süredir bu sunucuda oynuyorum ve böyle saçma bir sebepten banlandığım için açıkçası üzgünüm. Banlayan kişiye her yerden ulaşmaya çalıştım fakat ilgilenmedi bende buraya yazma kararı vermiştim fakat buraya yazdığım zaman böyle bir girişimde bulunduğum için kurucu olan...
  9. E

Mecburen form açıyoruz sadece burayla ilgileniyorsunuz çünkü maalesef
  10. E

Boş yere 10 saattir banlıyım ve kimse ilgilenip banımı açmıyor yetkilinin arkasına geçip shift bastık diye 'yetkiliye tecavüz' diye bir sebebten boş yere banlıyız ve hala banın açılmasını bekliyorum.
  11. E

Aynen öyle isim vermek istemezdim ama mcaht adlı yetkiliye güvenmiyorum.
  12. E

Bence **bazı** moderatörlere oyuncuların arsasına erişim yetkisi verilmemeli şahsen itemlerim çalınır diye arsama koyamıyorum. Çalınsa bile talep açsak kanıt olmadığı için itemlerimiz geri verilmez.:amir: