EmirTRRR kullanıcısının son içeriği

1. EmirTRRR

RaiconCraft - Ekibini Topluyor!

Hepinize selamlar millet ben Emirhan! Bu gün yeni açılacak RaiconCraft adında açılacak yeni sunucumuz için bir ekip topluyoruz. Sunucu Bilgileri; Sunucumuzun ramini 8-6 gb olarak düşünüyoruz yani ikisinden birisi slot ise sınırsız. Hosting olarak ise de tabii kide Keyubu Sunucu açıldığında...
  2. EmirTRRR

RaiconCraft - Ekibini Topluyor!

Hepinize selamlar millet ben Emirhan! Bu gün yeni açılacak RaiconCraft adında açılacak yeni sunucumuz için bir ekip topluyoruz. Ekibimizden istediğimiz şeyler şunlardır; Öncelikle yetkiliye, oyuncuya saygı ve normal olarak biraz fazla aktif olmak oyunculardan. Sohbette aktif olmanız...
  3. EmirTRRR

İstek paket alındı konu kapatılsın

Eklenti paketlerinde kendine has olan özellikleri sayar mısın lütfen?
  4. EmirTRRR

"30tlden satıyolor" demişsin fakat 30tl den sattıkları genel de alıntı oluyor yada özen verilmemiş oluyor bu yüzden minimum 70₺ ayırmak iyi olabilir bir paket için.
  5. EmirTRRR

Merhaba, eğer isterseniz tüm özellikler de, özel kodlayabileceğimiz tüm pluginleri eklenti paketine koyabiliriz aşağıya discord adresimi bırakıyorum eklerseniz yardımcı olabilirim.; Boea#3021
  6. EmirTRRR

Serveri olan konuya girsin

Merhaba, gençler sunucusu bulunan kişiler discord adresimi ekleyebilir mi bir kaç soru soracağım. Boea#3021 Kesinlikle IP vs istemeyeceğim.
  7. EmirTRRR

Rina Network - Ortak, Grafiker, Mimar ve Rehber Arıyor

Tanıtım: Merhaba, ben Emirhan 17 yaşındayım. 2014'den beri minecraft oynuyorum birçok sunucuda oynayıp, para yatırdım yüklü bir miktarda ve biraz düşündüm neden sunucu açmayayım dedim bir kaç denemem oldu fakat başarısız oldu fakat bu sefer en iyisi olacak kaliteli ekip grafiker, mimar hariç...
  8. EmirTRRR

Rina Network │ Ekibini Topluyor

Discorddan resimleri yollar mısın Jedminton#8768
  9. EmirTRRR

Admin alımı bitmiştir.
  10. EmirTRRR

Eğer başvurup, onaylanırsanız neden olmasın :)
  11. EmirTRRR

Merhaba forum takipçileri; bugün sizlerde Rina Network sunucumuzda alım olacağını ve başvuru yapan arkadaşları aramızda görmek için bir konu açmış bulunmaktayız. Umarım başarılı olursunuz, sunucu bilgilerimiz konu içerisinde mevcuttur. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ > Sunucu...
  12. EmirTRRR

INFUMIA # Minecraft sunucuları için standart ve kişiye özel discord bot satışları!

Tamam bir kaç gün içinde forumlarda paylaşırım.