EmreGirgin72 kullanıcısının son içeriği

1. E

CraftTurk Factions ⚝ Yetkili Personel Alımı ︴https://www.craftturk.tc

Adım: Emre Yaşım: 17 Neden Rehber Olmak İstiyorum: Sizlere destek olabilmek için Oyunculardan biri reklam yaptı, sırasıyla yapacağınız adımları yazınız: Uyarı sonra sınırsız mute Deneyimlerim: 5 senedir yetkililik yaptım. Eklemek İstediklerim: öyle çok sihirli bir özelliğim yok. size en iyi...
  2. E

[SPOILER] WWW.SOULCRAFTTR.EU ADMIN Girgo

WWW.SOULCRAFTTR.EU ADMIN Girgo
  3. E

BaranMRJ LOBİ plugin paketi. 1.8 - 1.12

BungeeCord hakkında videolar izle
  4. E

KyleBilisim | Yetkili Alımları | Ücretli Çalışan Aranıyor!

Kardeşim zaten bu free logo siteleri kendi tasarımın değil?
  5. E

KyleBilisim | Yetkili Alımları | Ücretli Çalışan Aranıyor!

* Ad| Emre * Soy Ad| Girgin * Yaş| 17 * Discord| Emre#7279 * Yetki| Admin * Bu Yetkyi Hiç Aldınmı? Aldıysan Nerde?| discord ve soulcraft * Yetki Hakkında Bildiklerin?| her şey * Yaptığın Çalışmalar| yaptım * İninal| var * Günlük Saat biçiminde aktiflik| 8 - 10
  6. E

CastleTurk Yetkili Alımları! Play.CastleTurk.Com (Rehber,Reklamcı)

Ad: Emre Soyad: Soysaldı Yaş: 17 Günlük ortalama aktiflik süresi: 9 Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 4 Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: ilk önce uyarı için 5 dakika mute atarım daha sonra tekrarlarsa 10 dk olarak veyahut daha fazla mute atarım Daha Once Farklı Sunucularda...
  7. E

VIPCRAFT Conconcraft Plugin Paketi V1

Conconcraft'a stabil paket bulmak çok zor. Zamanında sunucum vardı orda sürekli sorun çıkıyordu. Stabil paket bulmak imkansız gibi bir şey olmuş.
  8. E

Minecraft Çakma Lobi Plugin Paketi ve Map 1.8 - 1.12

Essentials > bu plugin direk sunucuzu ayakta tutan plugin diyebiliriz kısaca. GroupManager > oyunculara perm verebilirsiniz veya tagları degiştirebilir veya renklendirebilirsiniz. NoWorldDownland > sunucunuza gelen map hırsızlarını engeller. bunlar gereksiz
  9. E

Gamer - Konu Açma Rehberi.

Tam olarak linki atarsanız sevinirim
  10. E

Karışık Kelime Bulmaca

H.o katılanlara :1: