emreleyn kullanıcısının son içeriği

1. emreleyn

1.16.5 HER ZAMAN GÜNCEL SÜRÜM! | 1 Aydır Aktif | Özel Spawner Sistemi | Çiftçi | Minyon | +600 Görev | 9 Farklı Event Türü (Günlük)

SUNUCUMUZDAKİ ÖZELLİKLER (Detaylı) ╔═══════════════════════════════════════════════╗ >Özel Spawner Sistemi: Sunucumuzdaki spawnerdardan çıkan yaratık ve hayvanlar otomatik olarak ölürler ve eğer adanızda çiftçi varsa eşyaları oraya gider xpleri yere düşer spawnerların altına koyacağınız bir afk...
  2. emreleyn

Kapatılmasını Talep ediyorum

Teşekkürler :)
  3. emreleyn

Teşekkürler :)
  4. emreleyn

+16 Hub Sunucu Opskyblock kısmı Tecrübeli Rehber Alımı

Bünyemizde; Opskyblock Skyblock Kitpvp Skypvp.. Yapım aşaması Creative.. Yapım aşaması Survival.. test aşaması Gibi çeşitli sunucular barındırıyor sadece 2 kurucu olduğu için sunucular ile ilgilenemiyoruz çünkü eksikler ve yeniliklerle uğraşmakla meşguluz bu yükü bizim yerimize üstlenecek rehber...
  5. emreleyn

Yardım Sunucum aniden kapanıyor

evet bende tam öyle yapacaktım boş new world açıp oraya taşıyacağım spawnı Müsaitsen timings mi okuyabilir misin ? adamlara atacam birşeyler diyecek anlamıyorum tam dediklerini adamların :D https://timings.aikar.co/?id=6e60d808558c43bc9355d95248c7fd5e
  6. emreleyn

yapımcıya ulaştım headdatabase pluginini kurmam gerektiğini söyeldi oradaki bir kaç hata için diğeri için ise 1 saatlik timings istedi
  7. emreleyn

Speedlane Network | Anarşi Sunucusu | Sıra Yok | Keyifli | Burada Kimse Güvende Değil!!

authme türkçeleştirmesi yok essentials yok acaip özensiz olmuş bide sürekli kit fiyatlarını alta yazmanız
  8. emreleyn

İnception Dolandırıcılığı | Sakın Ürün Almayın!!

Orası bir satış platformu ücretsiz istersen foruma konu açabilirsin parayı sen vermişsin silah zoru ile mi aldılar senden ? maden yaptırabiliyorsan başkasına yaptır dediğin gibi basit bir şey olabilir ama o zaman yaptırmasaydın
  9. emreleyn

Deneme şansım yok zaten güncel taco kullanıyorum exploid korumalı ama bakacağım
  10. emreleyn

Log dosyalarım hatadan öncesi temiz kontrol ettim bir anda bu şekilde kapanıyor nocheatplus ın verdiği hata oyuncuları atarken: lost connection: You are temporarily denied to join this server. log: 1 tarih: 26.05.2020 [15:46:43] [Server thread/INFO]: xSerdar issued server command: /tpa KantiK...
  11. emreleyn

[1.8+] MC.PROJECTS.GG - Dead End | ProjectSurvival [Kanlı Ay/Mevsimler/Unvan Gelişimi/Özel Eşyalar/Hayatta Kalma Kitabı/Özel Tarifler]

nasıl çözecez bu sorunu 1.15-1.14 açsak çoğu kişi giremiyor 1.8 açsak bu ne yahu eski sürüm diye girmiyorlar minecraft nereye gidiyor acaba sunucunun sistemleri güzel bu arada
  12. emreleyn

Açıldı açıldı ufak bir bakım yapılmıştı sadece
  13. emreleyn

Çoğu kişi 1.8 e alışık ve gene çoğu minecraft oyuncusu sistemleri düşük olduğu için minecraft tercih edebiliyor ve 1.10 üstü sürümler biraz kasıyor bende isterim en güncel sürüm olsun sunucum.
  14. emreleyn

Sunucumuz aktif edilmiştir