emreonbasi16 kullanıcısının son içeriği

1. emreonbasi16

Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

@Werther What ? Açın sunucuyu tekrardanda oynayalım minecrafta başlayasım geldi adam akıllı sunucu yok özledim yeminle flowing tearsı :D
  2. emreonbasi16

@Werther Dcden mesaj attım biraz geç oldu ama yarın hallederiz olmadı
  3. emreonbasi16

@Werther Aga senin dışında hiçbir adminden geri dönüş alamıyorum eşyalarım geri verilecek mi ? Rol bile yapamıyorum.
  4. emreonbasi16

Sunucu kapatıldı diye yazı yazıldı sabah panelmi çalındı yoksa kapatılacak mı ?
  5. emreonbasi16

@Werther 2 yönetici çalıştığınızı bende farkındayım fakat oyunun kendi sitesinden size pm veya ticket atabilsem hemen görebilecekken şu an burada alakasız bir yerden konuşuyoruz bende mağdurum buradan sadece mesajımı görmenizi bekliyorum. Sağolun açılmasını dört gözle bekliyorum.
  6. emreonbasi16

Takmıyorlar ki bizi ban açıldı diyo @Werther , forum banlı servere de girmiyor sırf bu server için minecraftı indirdim ondan da ban yedim çok güzel ya verdiğim emek de cabası. Yeni hesap açayım baştan emek vereyim desem multi account diyor. Harika.
  7. emreonbasi16

@Werther Forum hesabında süresiz ban yazıyor. Ne mesaj atabiliyorum ne başka bir şey yapabiliyorum. Oyuna girmeye çalışınca panele böyle bir isim kayıtlı değil diyor. Bu hesap ban yiyince yeni forum hesabı açtım size ulaşmak için ama bu sefer multi accounts algılandı dedi. Şimdi ne yapmam lazım...
  8. emreonbasi16

@Werther Sunucu açıldığından beri onca emek verdim ve gelip sebepsiz banlandım sebep kısmına bile bir şey yazmaya tenezzül etmemişsiniz. Eğer bir açıklamanız yoksa hakkımı helal etmiyorum aga. "BursaLee - Henry"